Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

22. Dünya Seyahat Ödülleri kazananları Constance Halaveli Maldives ve Constance Lemuria Seychelles oldu

16 Temmuz, 2015 | 08:54

Constance Lemuria Seychelles Belle Mare’de düzenlenen 22. Dünya Seyahat Ödülleri Töreni’nde Constance Halaveli Maldives ve Constance Lemuria Seychelles ödüllendirildi.

Tatil keyfini lüks bir deneyime dönüştüren Constance Hotels & Resorts, gerçekleştirdiği renkli aktiviteler ile misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatıp, 2015 Dünya Seyahat Ödülünü kazanarak lüks hotel sektöründe lider konumundaki başarısını bir kez daha taçlandırdı.

Cennet adalar olarak bilinen doğa harikası koyları, bembeyaz kumları ve mavinin her tonuna sahip eşsiz deniziyle Constance Hotels&Resorts yarışmış olduğu 8 diğer lüks koşullara sahip tatil yerleri arasında birinci oldu.

Constance Hotels&Resorts’un CEO’su Jean Jacques Vallet: ‘’ Biz Constance Halaveli ve Constance Lemuria’ın Dünya Seyahat Ödülleri almasından gurur duyuyoruz. Bu takdir misafirlerimize olağanüstü hizmet sağlamak için tutku ve özveriyle çalışan her iki otel çalışanlarımızın ödülüdür.’’ dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Halaveli, Constance Halaveli Maldives, Constance Lemuria, Constance Lemuria Seychelles, Dünya Seyahat Ödülleri, Maldives, seychelles,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları