Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Condor ve SunExpress’in Türkiye Düşüş Olmadığı Belirtildi

29 Temmuz, 2017 | 10:07

SunExpress

 

Almanya Hükümeti tarafından sertleştirilen Türkiye seyahat uyarılarına rağmen Türkiye´ye uçan Alman havayolları şirketleri yolcu sayısında gerileme görmediklerini belirtiyorlar.

Condor ve SunExpress’in Türkiye Düşüş Olmadığı Belirtildi

Almanca yayın yapan “airliner.de” web sitesi tarafından yayınlanan habere göre Almanya ile Türkiye arasında devam eden siyasi gerginlik, SunExpress uçuşlarını hiçbir şekilde etkilemedi. Revenue Management bölümünden sorumlu olan SunExpress yöneticisi Peter Glade ile konuşan websiteye göre Glade, “şu anda iyi olan doluluk oranlarımızda herhangi bir etkiyi göremiyoruz” diye konuştu.

Alman Dışişleri Bakanlığı tarafından sertleştirilen seyahat uyarılarına rağmen Alman Condor Havayolları da herhangi bir değişikliği kaydedemedi ve bir şirket sözcüsü “Türkiye uçuşlarımız planlandığı gibi hiç değişiklik olmadan devam ediyor” dedi.

Adı geçen iki uçak şirketinin olumlu görüşlerini paylaşan Tobias Rückerl, bir havayolları uzmanı olarak “bu yazın koltukları zaten satıldı” dedikten sonra Almanya´da yaşayan Türkiye kökenli insanların etkisine de değindi ve: “Unutmamız gereken bir gerçek de Almanya´da yaşayan Türkiye kökenli insanların ne olursa olsun yazın öz memleketlerine gitmeye devam etmesi” diye konuştu.

Kaynak; 1 , 2

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Condor, Sunexpress, Türkiye,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları