Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Conan Küba’da

28 Şubat, 2015 | 08:50

ABD’li ünlü sunucu Conan O’Brien, ülkesinin Küba ile olan ilişkilerine destek vermek amacıyla bu hafta yayınlanancak ve çekimleri Havana’da yapılan “Conan Küba’da” isimli bir program hazırladı.

ABD ile Küba arasındaki normalleşme süreci siyasiler arasında devam ederken, dünyaca ünlü isimlerin sürece ilişkin destekleri de sürüyor. Son olarak ABD’li talk show sunucusu Conan O’Brien, iki ülke arasında düzelmeye başlayan ilişkilere destek amacıyla gelecek hafta Çarşamba günü yayınlanacak programını Küba’da çekti.

ABC News’un haberine göre, henüz yayına hazır olmayan ve montajına devam edilen “Conan Küba’da” adlı programın Küba’nın başkenti Havana’da bir kafede çekildiği belirtildi.

Ünlü şovmen, programda Küba’ya özgü danslar öğrenmeye çalıştığını 400 kişini bir puro fabrikasını ziyaret ettiğini ve burada üretilen puroları “ sanat eseri” olarak nitelendirdiği söyledi. O’Brien ayrıca kendisinin de puro sarmayı denediğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Conan O’Brien, Conan O’Brien amerika, Conan O’Brien havana, Conan O’Brien kimdir, Conan O’Brien küba, Conan O’Brien show, Conan O’Brien talk show, Küba, Küba Amerika, Küba Amerika ambargo, Küba Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları