Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Conan Küba’da

28 Şubat, 2015 | 08:50

ABD’li ünlü sunucu Conan O’Brien, ülkesinin Küba ile olan ilişkilerine destek vermek amacıyla bu hafta yayınlanancak ve çekimleri Havana’da yapılan “Conan Küba’da” isimli bir program hazırladı.

ABD ile Küba arasındaki normalleşme süreci siyasiler arasında devam ederken, dünyaca ünlü isimlerin sürece ilişkin destekleri de sürüyor. Son olarak ABD’li talk show sunucusu Conan O’Brien, iki ülke arasında düzelmeye başlayan ilişkilere destek amacıyla gelecek hafta Çarşamba günü yayınlanacak programını Küba’da çekti.

ABC News’un haberine göre, henüz yayına hazır olmayan ve montajına devam edilen “Conan Küba’da” adlı programın Küba’nın başkenti Havana’da bir kafede çekildiği belirtildi.

Ünlü şovmen, programda Küba’ya özgü danslar öğrenmeye çalıştığını 400 kişini bir puro fabrikasını ziyaret ettiğini ve burada üretilen puroları “ sanat eseri” olarak nitelendirdiği söyledi. O’Brien ayrıca kendisinin de puro sarmayı denediğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Conan O’Brien, Conan O’Brien amerika, Conan O’Brien havana, Conan O’Brien kimdir, Conan O’Brien küba, Conan O’Brien show, Conan O’Brien talk show, Küba, Küba Amerika, Küba Amerika ambargo, Küba Haberleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları