Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Colossea Termal, Denizli’ye her ay 1 milyon liralık yatırım yapıyor

07 Aralık, 2010 | 15:20

Ramada Ankara Hotel ve SPA Hotel Colossea Termal Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu, yatırımlarıyla Denizli’ye her ay 1 milyon lira para geldiğini söyledi.

Akköy ilçesinde bulunan Akköy Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nin Karamanlıoğlu’nun desteğiyle yenilenen bazı bölümlerinin açılışı dolayısıyla tören düzenlendi. Törene Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Akköy Kaymakamı Sabri Uzun, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Akköy Belediye Başkanı Abdullah Kılbıyık, Colossea Termal Otel Yönetim Kurulu Başkanı Karamanlıoğlu, Colossea Termal Otel Genel Müdürü Şeref Karakan, öğrenciler, öğretmenler ve davetliler katıldı.

Törende konuşan Abdurrahman Karamanlıoğlu, meslek lisesinin gıda, yiyecek ve içecek bölümleri için yardıma karar verdiğini, kısa zamanda büyük işler yaptıklarını, tefrişatıyla okulun okul olduğunu gösterdiklerini söyledi. Vali Erkmen’in de kendilerine destek olduğunu dile getiren Karamanlıoğlu, “Bu okul sadece benim için değil, Türkiye’ye hizmet vereceği için diğer otel sahiplerinin de ellerini taşın altına koymasını istiyorum. Onlar da burada bir okul olduğunu, ihtiyaçları bulunduğunu bilip biraz merhamete gelir, muhtaç kişi ve kuruluşlara yardım ederlerse bu beni daha mutlu eder.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Oğuz ise okula desteklerini esirgemeyen hayırsever işadamı Karamanlıoğlu’na teşekkür ederek, yapılan yardımla üç bölümün tefrişat ve donanımın, ayrıca bütün sınıf kapılarının değiştirildiğini söyledi. Vali Erkmen de Karamanlıoğlu’nun hem şehirde turizm yatırımları yaptığını hem de sosyal sorumluluk projeleriyle çevresine yardımcı olduğunu belirterek teşekkür etti. Eğitime yapılan yardımın küçüğü büyüğü olmadığına dikkat çeken Erkmen, “Okullarımıza bir tane bilgisayar hediye eden hayırseverimizi, okul yaptırandan ayırt etmiyoruz. Bizim için önemli olan, eğitime gösterilen ilgidir. Abdurrahman Karamanlıoğlu, ilimizin turizmine büyük katkılar sağlamaktadır.” şeklinde konuştu. Erkmen ayrıca 2011 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nca okula ilave yurt yapılmasının planlandığını, Gölemezli beldesindeki sıcak su bölgeye getirilerek okula verildiğinde gerçek amaca ulaşılacağını sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından, yenilenen servisler Vali Erkmen ve işadamı Karamanlıoğlu tarafından hizmete açıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdurrahman Karamanlıoğlu, Colossea Termal, Colossea Termal Yatırım, Denizli Yatırım, Ramada Ankara Hotel, SPA Hotel Colossea,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları