Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çocuklarınızla eşsiz bir yaz tatili yaşamaya hazır olun!

06 Haziran, 2016 | 06:45

Constance Hotels & Resorts Çocuklarınız ile birlikte Constance Hotels & Resorts ayrıcalıklarıyla tropik adalarda eşsiz bir yaz tatili yaşamaya hazır olun!

Güneşin yüzünü göstermiş olduğu bu sıcak yaz günlerinde Constance Hotels & Resorts ’un ayrıcalıklarla dolu dünyasında, çocuklarınızla birlikte doğayla iç içe, yeşilin ve mavinin hakim olduğu huzurla bezenmiş bir ortamda, lüks ve keyif dolu saatler geçirmeye hazır olun.

Bir tatil adasından çok, bir destinasyon sayılabilecek özellikleri bünyesinde barındıran, sonsuz rahatlık, tazelik, ferahlık ve canlılık hissinin asla tükenmeyeceği dinlenme imkanını beraberinde getiren Constance Hotels & Resorts, eşsiz bir yaz tatili geçirmek isteyenlere kapılarını açıyor.

Constance Hotels & Resorts

Küçük konuklara yönelik aktiviteler, doğayı koruma ve tanıma teması üzerine kurgulanmıştır. Kumdan kale yapımı, yavru kaplumbağaları denize ulaştırma, balık tutma, ağaç ve kuşları tanıma, yüzme, çocuklara özel olan golf ve dalış dersleri hizmeti gibi doğa içinde yapılan aktiviteler ile Constance Hotels & Resorts minik konuklarına farklı ve unutulmaz deneyimler yaşatacağınız bir yaz tatili fırsatı sunuyor.

Constance Hotels & Resorts çocuk kulüplerinde; 4-11 yaş aralığındaki çocuklarınız eğlenirken el becerilerini de geliştirebilir. Çocuklar eğitmenler eşliğinde; pizza, dondurma ve buzlu içecekler yaparken, bir yandan da çocuk sirklerinde doyasıya eğlenecek. 4-6 yaş aralığındaki minikler ise oyun evi ve mutfakta keyifli anlar geçirirken, atölye derslerinde farklı beceriler edinebilir. Havuzda oynanan oyunlar sayesinde çocuklarınız hem yüzme becerilerini geliştirecek hem de serinleyecek.

Constance Hotels & Resorts

Constance Hotels & Resorts’da güvenlik ve emniyet her zaman birinci planda. Aileleri her daim iyi anlayan ve tüm ihtiyaçlarına fazlasıyla yetebilen Constance Hotels & Resorts, çocuklarınıza eğlenceli ve güvenli bir tatil sunuyor. Değerli varlıklarınızı kulüplere bırakırken gözünüz hiçbir zaman arkada kalmayacak, tatilinizi huzur içinde geçireceksiniz.

Michelin Yıldız Ödüllü Şeflerin hazırladığı spesiyal yemekler ile lezzet dolu bir tatil geçirirken aynı zamanda Constance Hotels & Resorts’un sahip olduğu geniş şarap yelpazesindeki şarapları da deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca çocuk yemek menüleri de bulunduran ve çocukların ebeveynlerinden bağımsız olarak kendi programları doğrultusunda tatil yapabilmesine de olanak sağlayan Constance Hotels & Resorts ile yaz tatilinin keyfine doyasıya varacaksınız.

Siz keyifli bir tatil yaparken, çocuklarınız da özgürce oynamanın, yeteneklerini geliştirmenin ve yeni arkadaşlar edinmenin keyfini çıkartacak ve aileniz ile birlikte unutamayacağınız bir yaz tatili geçireceksiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çocuk Tatili, Constance Hotels, Constance Hotels & Resorts, Constance Hotels promosyon, Kids Travel, Tropik Adalar, Tropik adalar turu, Yaz tatili, yurt dışı otel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları