Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çocuklar Gülsün Diye Derneği 22. anaokulunu Antalya’da açıyor

10 Haziran, 2014 | 14:41

Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 22. Anaokulunu Antalya’nın Manavgat ilçesinde açıyor.

Çocuklara modern bir eğitim ve oyun ortamı sunacak olan anaokulu, 14 Haziran’da yapılacak açılış töreninin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanacak.

Türkiye’de daha çok çocuğun okul öncesi eğitim almasına katkı sağlamak hedefiyle yola çıkan Çocuklar Gülsün Diye Derneği 22. anaokulunu Antalya’nın Manavgat ilçesinde açmaya hazırlanıyor.

Daha önce Trabzon, İstanbul, Mardin, Tokat, Erzurum, Sinop, Hatay, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale, Kars, Tekirdağ, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Konya ve Bursa’da anaokulları açan Çocuklar Gülsün Diye Derneği yeni okulun açılışını 14 Haziran 2014 Cumartesi günü Dernek Başkanı Gülben Ergen, Başkan Yardımcısı Elvan Oktar ve devlet protokolünün katılımıyla gerçekleştirecek.

Anaokulu yapımını hayırsever bir ailenin üstlendiği, “Çocuklar Gülsün Diye Muazzez – Abbas Tanrıverdi Anaokulu” açılış töreninin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanacak. Dernek, sponsorların ve bağışçılarının desteğiyle gelecek eğitim-öğretim döneminde hizmete girmek üzere yeni okullar açmak için çalışmalarına devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anaokulu, Antalya, Antalya Manavgat, Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Elvan Oktar, Gülben Ergen, Gülben Ergen anaokulu, Gülben Ergen haberleri, Milli Eğitim Bakanlığı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları