Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Club Nena’da çevre dersi

30 Temmuz, 2013 | 13:43

Clup Nena'da çevre dersi Antalya Manavgat Kızılağaç Bölgesinde bulunan Club Nena’da çevre eğitimleri devam ediyor.

Halil ÖNCÜ ( MANAVGAT ) Otelin Çevre Danışmanlığını yapan Ayel Çevre Firması otelin çeşitli departmanlarından yaklaşık 50’ye yakın personele tehlikeli atıklar, organik atıklar, inorganik atıklar, tehlikeli atıklar ve çöplerin ayrıştırılması konusunda eğitim verdi.

Toplantıya Club Nena Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Pamukçu, Club Nena Kalite Kontrol Sorumlusu Gıda Mühendisi Ali Şahin ile departman müdürleri de katılırken, eğitim sonrası uygulamalı olarak da eğitimlere devam edildi.

Eğitimi veren Ayel Çevre Firması Sahibi Çevre Mühendisi Ömer Karaduman, “Club Nena her zaman çevreye olan hassasiyetini göstermektedir. Biliyoruz ki; temiz ve düzenli bir çevre olmadan turizmin olması mümkün değil. Verdiğimiz eğitimlerde, tehlikeli atıklar, organik atıklar, inorganik atıklar, tehlikeli atıklar ve çöplerin ayrıştırılması konusunda personellerimizi bilgilendirdik” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Club Nena, Ayel Çevre Firması Sahibi Çevre Mühendisi Ömer Karaduman, Club Nena, Club Nena çevresi, Club Nena Manavgat, Fevzi Pamukçu, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları