Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Club Nena’da çevre dersi

30 Temmuz, 2013 | 13:43

Clup Nena'da çevre dersi Antalya Manavgat Kızılağaç Bölgesinde bulunan Club Nena’da çevre eğitimleri devam ediyor.

Halil ÖNCÜ ( MANAVGAT ) Otelin Çevre Danışmanlığını yapan Ayel Çevre Firması otelin çeşitli departmanlarından yaklaşık 50’ye yakın personele tehlikeli atıklar, organik atıklar, inorganik atıklar, tehlikeli atıklar ve çöplerin ayrıştırılması konusunda eğitim verdi.

Toplantıya Club Nena Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Pamukçu, Club Nena Kalite Kontrol Sorumlusu Gıda Mühendisi Ali Şahin ile departman müdürleri de katılırken, eğitim sonrası uygulamalı olarak da eğitimlere devam edildi.

Eğitimi veren Ayel Çevre Firması Sahibi Çevre Mühendisi Ömer Karaduman, “Club Nena her zaman çevreye olan hassasiyetini göstermektedir. Biliyoruz ki; temiz ve düzenli bir çevre olmadan turizmin olması mümkün değil. Verdiğimiz eğitimlerde, tehlikeli atıklar, organik atıklar, inorganik atıklar, tehlikeli atıklar ve çöplerin ayrıştırılması konusunda personellerimizi bilgilendirdik” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Club Nena, Ayel Çevre Firması Sahibi Çevre Mühendisi Ömer Karaduman, Club Nena, Club Nena çevresi, Club Nena Manavgat, Fevzi Pamukçu, Turizm Haberleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları