Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Club Med İskenderun sahilinde otel yeri bakıyor

30 Eylül, 2009 | 11:01

Henri Giscard d'Estaing Fransız turizm zinciri Club Med, krize rağmen,Türkiye’de yeni yer aramaya başladı.

Club Med’in CEO’su Henri Giscard d’Estaing, “Adana ve Mersin sahil şeridinde bölgenin ilk tatil köyünü açmak için yer bakıyoruz” dedi.

Türkiye’yi çok farklı bir yerde konumlandırdığını ve gelecekte Akdeniz’in yıldızı olacağını ifade eden d’Estaing üç yıl içinde bir-iki tesis birden açmayı planladıklarını vurgulayarak, “Türkiye için planladığımız 3 yıllık strajide sadece sıfırdan tesis yapmak değil, özellikle doluluk oranlarında sorunlar yaşayan tesisleri de devralabiliriz. Son 2-3 ayda özellikle güney sahillerinde bu konuda çok sayıda tesisten bize teklifler geldi” şeklinde konuştu.

2000 krizinde de aynı durumu gözlemlediklerini söyleyen d’Estaing, “Fiyat ve kalite dengesini sağladığımız için krizden ilk fırlayan olacağız” diye konuştu.Ayrıca,bazı tesislerinde 140 gün olan sezon süresini bu yıl 153 güne, yeni açılacak olan tesislerde ise 12 aya kadar uzatmayı hedeflediklerini ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
CEO Henri Giscard d'Estaing, Club Med, Club Med Fransız, Club Med Haberleri, Club Med Henri Giscard d'Estaing, Club Med İskenderun, Club Med Oteller, Club Med Otelleri, Club Med Tatil Köyü, Club Med Zinciri, Henri Giscard d'Estaing, Henri Giscard d'Estaing Club Med, Henri Giscard d'Estaing Haberleri, Henri Giscard d'Estaing Kimdir, Henri Giscard d'Estaing Otel, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları