Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Club Güral Premier Belek’ten Çevre Yönetim Sistemi

08 Ekim, 2010 | 18:11

Club Güral Premier Belek’in uyguladığı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ara denetimi TUV NORD Baş Tetkikçisi Sinan KARAN tarafından 07-08 Ekim 2010 tarihlerinde tamamlandı.

Denetimi başarıyla tamamlayan Club Güral Premier Belek Ekibi uygulamış oldukları Çevre Yönetim Sistemlerinin geçerliliği sürdürdü.

Club Güral Premier Belek’in Yönetim Danışmanı Bülent Dokuzluoğlu yaptığı açıklamada;

Turizm sektöründe yaşanan rekabet ortamında hizmet verilen kişi ve kuruluşlar standartlara uygun işletmeleri tercih etme eğilimindedirler. Dünyadaki tüm kuruluşlar, çevre politikaları ve amaçlarıyla uyumlu olarak, faaliyetlerinin, ürünlerinin ve Hizmetlerinin çevre üzerindeki etkilerini kontrol etmek suretiyle, kusursuz bir çevre performansına ulaşmaya çalışmaktadır. Kuruluşlar bu tür uygulamaları, çevre korumayı teşvik eden daha sıkı hükümler ihtiva eden mevzuat, çevre korumayı teşvik eden ekonomi politikaları ve diğer tedbirler ve ilgili tarafların sürdürülebilir kalkınma ve genel çevre meselelerine karşı gösterdikleri gittikçe artan ilgileri çerçevesinde gerçekleştirmektedir.Club Güral Premier Belek yapmış olduğu çalışmalarla diğer tesislere örnek olmaktadır.” dedi.

Club Güral Premier Belek ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi nin yanı sıra ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi de uygulanmaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çevre Yönetim Sistemi, Çevre Yönetimi, Club Güral, Club Güral Premier, Club Güral Premier Belek, Club Güral Premier Belek Çevre Yönetimi, Club Güral Premier Oteli, Club Güral Premier Sinan Karan, Sinan Karan, Sinan Karan Haberleri, Turizm Gazetesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları