Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Club Anastasia Otel’de çıkan yangının paniği atlatıldı

03 Temmuz, 2009 | 09:45

Club Anastasia Otel’de çıkan yangının paniği atlatıldı Muğla’nın Marmaris İlçesi’ndeki Club Anastasia Otel’in saunasında meydana gelen yangın nedeniyle panik yaşayan turistler, paniği kısa sürede atlattılar.

Yangın sebebiyle oteli terketmeyen turistler gündüz havuz başında tatilin keyfini çıkardı.

Konuyla ilgili olarak otelin işletmecisi Levent Güner, “Yangın çıkış sebebi henüz belli değil. Elektrik kontağından kaynaklandığı tahmin ediliyor. Saunadaki 3.5 metrekarelik bir alan yandı. Alevler, yayılmadı. Yaralanan da olmadı. Sadece astım hastası olan bir müşterimiz, dumandan etkilendiği için kaldırıldığı hastanede 4 saat müşahede altında tutuldu. Otelimiz, İngiliz acentelerin belirttiği güvenlik ve donamına uygundur. Otelimizin, bahçeye açılan bir yangın merdiveni var. Bu gözardı edilmiş. Otel personelimiz de yangın halinde profesyonel davranmayı öğrenmiş, eğitimli kişilerdir” şeklinde konuştu.

Ayrıca Güner, yangının ardından herşeyin normale döndüğünü, otelden hiçbir müşterinin ayrılmadığını ve bahçede havuz kenarında tatillerine devam ettiklerini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Club Anastasia Otel, Levent Güner, Marmaris Gezisi, Marmaris Otelleri, Marmaris Tatili, Muğla, Muğla Otelleri, Otel Yangınları, Otelde Yangın,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları