Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çizgi Kahramanlar New York’ta buluştu

12 Ekim, 2014 | 14:04

ABD’nin New York kentinde dün başlayan Çizgi Roman Festivali, renkli görüntülere sahne oluyor.

Manhattan’daki Javits Fuar Merkezi’nde düzenlenen festivale, birbirinden popüler yaklaşık 700 farklı çizgi roman, bilim kurgu film, televizyon dizisi, manga, oyuncak, video oyunları ve roman kahramanları katılıyor.

Özellikle bilim kurgu film, dizi ve video oyunu meraklıların büyük ilgi gösterdiği festival, New York’un yanı sıra ülkenin birçok kentinden de ziyaretçi ağırlıyor. NationalTürk’ün haberine göre, New York’ta 2006’dan bu yana düzenlenen fuar için ziyaretçiler aylarca kostüm ve makyaj hazırlığı yapıyor.

Fuarda, hayranı oldukları karakterler gibi giyinen ziyaretçiler, birçok ünlü isimle de tanışma imkanı buluyor. Ziyaretçiler hayranı oldukları karakterlerle fotoğraf çektirebilmek için uzun kuyruklar oluşturuyor. Pazar günü sona erecek festivali yaklaşık 100 bin ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD New York, Amerika fuar, Çizgi Roman Festivali, Çizgi Roman Festivali Amerika, Javits fair, Javits Fuar Merkezi, Manhattan, Manhattan Amerika, New York, New York Çizgi Roman Festivali, New York festival, New York Haberleri, New York turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları