Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

CITIC Travel Temsilcileri ve Çin Büyükelçisi TÜRSAB’ı ziyaret etti

28 Ekim, 2011 | 16:30

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Gong Hiaosheng ve CITIC Travel temsilcileri, Çin ve Türkiye arasındaki iş birliği olasılıklarını belirlemek üzere TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’u makamında ziyaret etti.

Çin’in büyük bir turizm potansiyeline sahip olduğunu dile getiren Hiaosheng,” Türkiye ile aramızda var olan güçlü ticari bağın turizmle desteklenmesini arzu ediyoruz. Ülkeniz dünyanın en önemli seyahat destinasyonlarından biri. Çin halkının ülkenizin güzelliklerini keşfetmeksini, daha fazla Türk’ün de Çin’i ziyaret etmesini istiyoruz” diye açıklama yaptı.

Cıtıc Tarvel yetkilileri de Çin’in turizm pazarı hakkında bilgi vererek, Türkiye ‘deki acentelerle ortaklaşa çalışmalar yürütmek istediklerini dile getirdi. Toplantı Başaran Ulusoy’un yanı sıra TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü Ela Atakan ve Kurumsal İlişkiler Depertmanı’nda Gülberk Aşyapar Katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, çin halkelçiliği, Çin turizm pazarı, CITIC Travel, cıtıc travel temsilcileri, Ela Atakan, Gülberk Aşyapar, Türsab, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları