Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

CIS Turizm Fuarı 2009 başladı

15 Ekim, 2009 | 09:56

CIS Turizm Fuarı Rusya’nın en önemli turizm fuarlarından olan “CIS Travel Market” kapılarını ziyaretçilere açtı.

St Petersburg’da gerçekleştirilen fuar, turizmcilere MITT Fuarı öncesinde özellikle kış dönemine ilişkin Rusya pazarının nabzını tutma imkanı veriyor.

Rusya pazarının önemlifuarlarından olan CIS Turizm Fuarı, bu yıl 17’inci kez kapılarını açtı. Küresel ekonomik kriz ortamında Rusya pazarının geliştirilmesi bakımından büyük önem taşıyan fuarda önemli iş bağlantılarının yapılması bekleniyor.

Çeşitli konferans, seminer ve özel aktivitelere de ev sahipliği yapacak olan fuarda turizm sektöründeki son gelişmeler ve yenilikler sergilenecek. 16 Ekim’e kadar kapıları açık kalacak olan fuarı 10 binin üzerinde kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
CIS Travel Market, CIS Travel Market Fuarı, CIS Turizm Fuarı, CIS Turizm Fuarı 2009, CIS Turizm Fuarı Rusya, Küresel Ekonomik Kriz, MITT Fuarı, MITT Fuarı Haberleri, MITT Fuarı Resimler, MITT Fuarı Rusya, Rusya CIS Turizm Fuarı, Rusya CIS Turizm Fuarı 2009, Rusya Pazarı, St Petersburg CIS Turizm Fuarı, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları