Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyaca ünlü Cirque du Soleil Moskova’da sahne alıyor

18 Kasım, 2015 | 08:26

cirque do soleil moskova Kanada merkezli dünyaca ünlü Cirque du Soleil Rusya’nın başkenti Moskova’da sahne alıyor.

Modern dans ve akrobasiyi birleştirdiği farklı stil ile dünyanın en büyük sirki olarak ünlenen Kanadalı Cirque du Soleil topluluğu, Moskova’da sahne almaya hazırlanıyor.

Sahne tasarımı, müzikleri, dansları, kostümleri ve makyajlarıyla gösteri sanatlarında çığır açan Cirque du Soleil, 2 Ocak tarihinde Moskova Barviha Luxury Village da şovunu sergileyecek.

Eski bir sokak sanatçısı olan Guy Lalibert eve Daniel Gauthier tarafından 1984 yılında kurulan Cirque du Soleil, günümüzün en büyük sirkleri arasında yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barviha Luxury Village, Cirque du Soleil, Cirque du Soleil kanada, Guy Lalibert, Moskova, Moskova Barviha Luxury Village, Moskova sirk, Rusya, Rusya Moskova,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları