Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cirque de Glace Türkiye’ye geliyor

28 Eylül, 2009 | 11:43

Cirque de Glace Türkiye'ye geliyor Dünyanın en ünlü İngiliz buz şov grubu “Cirque de Glace”, 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde Tim Maslak Show Center’da izleyicileri ile buluşacak.

Dünyanın en ünlü İngiliz buz şov grubu “Cirque de Glace”, Pegasus Havayolları ana sponsorluğunda ve Banu Noyan organizasyonuyla 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde Tim Maslak Show Center’da şovları ile izleyenleri kendine hayran bırakacak.

Sanat ve spor dallarında birçok önemli organizasyona ana sponsor olarak Türkiye’nin vizyonunu genişleten genç, dinamik ve yenilikçi bir havayolu olan Pegasus, bu sefer dünyanın en büyük İngiliz buz şovu grubu Cirque de Glace’in 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde Tim Maslak Show Center’daki şovuna ana sponsor oldu.

Buz, müzik, akrobasi ve dansın eşsiz kostümlerle renklenip sahneye taşındığı şov için birçoğu şampiyon buz dansçısı olan 90 buz patenci sahne alacak. Muhteşem şova 40 kişilik teknik yönetici ve asistan kadrosu da destek verecek. Ses, ışık, dekor ve tüm teknik malzemenin İngitere’den bir gemi ile getirileceği şov için, Tim Maslak Show Center’da buzdan bir sahne hazırlanarak bir ilk gerçekleşecek.

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları