Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cirque de Glace Türkiye’ye geliyor

28 Eylül, 2009 | 11:43

Cirque de Glace Türkiye'ye geliyor Dünyanın en ünlü İngiliz buz şov grubu “Cirque de Glace”, 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde Tim Maslak Show Center’da izleyicileri ile buluşacak.

Dünyanın en ünlü İngiliz buz şov grubu “Cirque de Glace”, Pegasus Havayolları ana sponsorluğunda ve Banu Noyan organizasyonuyla 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde Tim Maslak Show Center’da şovları ile izleyenleri kendine hayran bırakacak.

Sanat ve spor dallarında birçok önemli organizasyona ana sponsor olarak Türkiye’nin vizyonunu genişleten genç, dinamik ve yenilikçi bir havayolu olan Pegasus, bu sefer dünyanın en büyük İngiliz buz şovu grubu Cirque de Glace’in 29, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde Tim Maslak Show Center’daki şovuna ana sponsor oldu.

Buz, müzik, akrobasi ve dansın eşsiz kostümlerle renklenip sahneye taşındığı şov için birçoğu şampiyon buz dansçısı olan 90 buz patenci sahne alacak. Muhteşem şova 40 kişilik teknik yönetici ve asistan kadrosu da destek verecek. Ses, ışık, dekor ve tüm teknik malzemenin İngitere’den bir gemi ile getirileceği şov için, Tim Maslak Show Center’da buzdan bir sahne hazırlanarak bir ilk gerçekleşecek.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları