Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çıplaklar İspanya plajlarına akın edecek!

19 Temmuz, 2014 | 22:18

ciplaklar-ispanya-plajlarina-akin-edecek

20 Temmuz günü İspanya’da ‘’Çıplak denize gir,mayonu çıkar ‘’ sloganıyla , bütünleştirildi.İspanya plajlarının tamamının yarın çıplak tatilseverlerle dolması bekleniyor.

İspanya’da tatilde olan turistler ve yerli halkın organizasyona katılması,adeta izdiham beklentisinin yaşanması söylendi.

İspanyol resmiyetinde denize çıplak girmekle ilgili herhangi bir kanun olmadığından dolayı,organizasyonun tamamen yasal olacağı belirtildi.Böylece siyasi kanattan hiçbir engel gelmeksizin,katılımcılar organizasyonun zevkini çıkarabilecek.

Nüdist derneği mensupları ise mayosunu çıkarmayanların organizasyona katılmamasını tembihleyip,mayosunu çıkaranlara etkinliğin sonuna kadar açık olduğunu fakat mayosuyla gelecek olanların istista olsa dahi asla gelmemesi gerektiğini söyledi.

İspanya plajları arasında çok fazla nudist orjinli plaj olmasının yanısıra bu tür etkinlikler eğlence dolu saatlere tanık olup,insanlar tarafından müthiş ilgiliyle katılım sağlanıp takip ediliyor.

Geçen yıl İspanya’nın 110’dan fazla sayıya sahip nüdist plajında Guinness Rekorlar kitabı yetkililerinin denetimde ,çıplak denize girme rekoru kırılmıştı.

ciplaklar-ispanya-plajlarina-akin-edecek (2)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
çıplak, çıplaklar ispanya, Guinness Rekorlar Kitabı, İspanya, ispanya çıplak, ispanya plaj, ispanya plajları, ispanya plajları çıplak, ispanya tatil, İspanya turizm, İspanya Turları, mayosuz deniz, nüdist, nüdist plajlar, plaj ispanya, plaj nüdist, rekor, tatil ispanya, turizm ispanya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları