Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çıplak kadın Atatürk Havalimanı’nı alarma geçirdi!

20 Temmuz, 2018 | 14:26

Çıplak yolcu Atatürk Havalimanı'nı alarma geçirdi. İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yabancı uyruklu bir yolcu çırılçıplak soyundu, ceketiyle kadının üzerini örtmeye çalışan personel zor anlar yaşadı.

Çıplak yolcu Atatürk Havalimanı’nı alarma geçirdi. İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yabancı uyruklu bir yolcu çırılçıplak soyundu, ceketiyle kadının üzerini örtmeye çalışan personel zor anlar yaşadı.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yabancı uyruklu bir yolcu çırılçıplak soyundu, alarma geçen ve ceketiyle kadının üzerini örtmeye çalışan personel oldukça zorlandı!

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda dün akşam oldukça ilginç bir olay yaşandı. Yabancı uyruklu olduğu öğrenilen kadın bir yolcu dış hatlar terminalinde çırılçıplak dolaşmaya çalıştı.

Çıplak kadın Atatürk Havalimanı’nı alarma geçirdi

Kimliği açıklanmayan kadın Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geliş Katı’ndaki arındırılmış salonda bulunan bir tuvalet girdi. daha sonra çırılçıplak şekilde tuvaletten çıkan kadın yolcu salonuna doğru gitti.

çırılçıplak bir şekilde terminalde dolaşmaya başlayan kadına Atatürk Havalimanı’nın güvenliği şaşkınlığını üzerinden atar atmaz müdahale etti.

Hemen üzeri örtülerek etkisiz hale getirilen ve alkollü olduğu öğrenilen kadın, polis merkezine götürüldü.

Kendine gelmesi beklenen kadın bir süre polis merkezinde bekletildi ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Çıplak kadın, Dış Hatlar Terminali, İstanbul,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları