Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çinliler en çok Putin kitaplarına ilgi duyuyor

03 Kasım, 2014 | 11:38

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkındaki kitaplar, Çin’in başkenti Pekin’de yok satıyor.

Ukrayna krizi başladığı günden itibaren Çin halkının Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e olan ilgisi arttı. Pekin’deki kitap mağazalarında Putin hakkındaki kitapların satışı, diğer dünya liderleri hakkında kitapların satışlarının kat ve kat üzerinde.

China Daily gazetesinde yer alan haberde, Çin’in başkenti Pekin’de kasım ayının ikinci yarısında yapılması planlanan Asya-Pasifik Ülkeleri Ekonomik İşbirliği (APEC) Zirvesi öncesi, Çinli yazarlar tarafından yazılan veya başka dillerden tercüme edilmiş olan Vladimir Putin ile ilgili binlerce kitap satıldığı bildirildi.

Gazete, Rusya Devlet Başkanı’nın bu kadar yüksek derecede popüler olmasının Çin ile Rusya arasındaki içten ilişkilere bağladı.

Putin’in sportif görünüşe sahip, kararlı ve çok yönlü güçlü bir şahıs olarak anlatıldığı kitaplardan olan “Putin’in biyografisi: Rusya için doğdu”, Beijing News’un “Eylülde en çok satan 10 kitap” listesine girmeyi başarmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Çin kitap, Çin rusya, Pekin çin, Rusya Devlet Başkanı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Vladimir Putin, Vladimir Putin biyografi, Vladimir Putin çin, Vladimir Putin Haberleri, Vladimir Putin kimdir, Vladimir Putin kitap, Vladimir Putin Rusya, Vladimir Putin ukrayna,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları