Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çinliler en çok Putin kitaplarına ilgi duyuyor

03 Kasım, 2014 | 11:38

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkındaki kitaplar, Çin’in başkenti Pekin’de yok satıyor.

Ukrayna krizi başladığı günden itibaren Çin halkının Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e olan ilgisi arttı. Pekin’deki kitap mağazalarında Putin hakkındaki kitapların satışı, diğer dünya liderleri hakkında kitapların satışlarının kat ve kat üzerinde.

China Daily gazetesinde yer alan haberde, Çin’in başkenti Pekin’de kasım ayının ikinci yarısında yapılması planlanan Asya-Pasifik Ülkeleri Ekonomik İşbirliği (APEC) Zirvesi öncesi, Çinli yazarlar tarafından yazılan veya başka dillerden tercüme edilmiş olan Vladimir Putin ile ilgili binlerce kitap satıldığı bildirildi.

Gazete, Rusya Devlet Başkanı’nın bu kadar yüksek derecede popüler olmasının Çin ile Rusya arasındaki içten ilişkilere bağladı.

Putin’in sportif görünüşe sahip, kararlı ve çok yönlü güçlü bir şahıs olarak anlatıldığı kitaplardan olan “Putin’in biyografisi: Rusya için doğdu”, Beijing News’un “Eylülde en çok satan 10 kitap” listesine girmeyi başarmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Çin kitap, Çin rusya, Pekin çin, Rusya Devlet Başkanı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Vladimir Putin, Vladimir Putin biyografi, Vladimir Putin çin, Vladimir Putin Haberleri, Vladimir Putin kimdir, Vladimir Putin kitap, Vladimir Putin Rusya, Vladimir Putin ukrayna,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları