Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin’de müşterilerin bardaklarını tuvalet fırçası ile yıkadılar!

29 Aralık, 2017 | 15:02

İnsanı “Bu kadarı da olmaz” dedirten olay Çin’in Harbin kentindeki yaşandı. Lüks otelde çalışanların hijyen kurallarını mide bulandırıcı düzeyde ihlal ettiği sosyal medyada paylaşıldı. Videoda, müşterilerin kullanacağı bardakların tuvalet fırçasıyla yıkanıp, klozetlerin havlularla silindiği görülüyor.

Çin’de Harbin kentindeki yaşanan olay insanların midesini bulandırdı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler 3 lüks otelde çalışanların hijyen kurallarına verdiği önemi gösteriyor!

Çin’de bir grup gazeteci, temizlik görevlisi stajyeri kılığında girdikleri otellerdeki hijyen sorunlarını gözler önüne serdi.

İşte insanın midesini bulandıran Çin’deki görüntüler…

Gazeteciler tarafından gizlice çekilen görüntüler, Kempinski, Shangri La ve Sheraton gibi geceliği 400 doları aşan beş yıldızlı otellerde temizliğin nasıl yapıldığını gösterdi.

Paylaşılan videoya göre temizlikçiler, bardakları tuvalet fırçasıyla yıkarken, banyo havlularıyla da klozetin içini sözde temizliyor!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Çin mide bulandıran görüntüler, Çin'de lüks otel, Harbin, Kempinski, Shangri La, Sheraton,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları