Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin’de Artık Air China İle Küba’da

08 Ağustos, 2017 | 14:16

Air China Küba

Air China, Karayipler ülkesi Küba ile turizm sektörüyle ilgili işbirliğini arttırma adımlar atmaya başladı. İlk olaral Air China ile birlikte Küba’da ticari bir ofis açtı ve böylece iki ülke arasında ki ticari ilişkilerin adımını atmış oldu.

2015 sonundan itibaren Küba‘ya kalkan ambargo sonrası Küba’ya ilgi gün geçtikçe artmakta, özellikle turizm alanında büyük firmalar ve ülkeler Küba ile ticari işbirliği yapmaya çalışıyorlar. Son olarak Çin Halk Cumhuriyeti şirketi olan Air China’da bu firmalara katıldı ve Küba’da ofis açmaya karar verdi.

Air China Genel Müdürü Zhang Xin, bu girişim ile Air China markasını Karayipler ülkelerine tanıtmış olacağı be bu sayede ikili ticari ilişkilerimizin gelişeceğine inanıyoruz.” dedi. Ayırca, “bu ofis ile Küba ile ilk ticari ilişkileri başlattığımız ve öncüsü olduğumuz için gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Air China’dan başlatılacak uçuşlar direkt veya aktarmalı olacağı bilgisi kesin değil. Ama Air China direkt uçuşlar yapmayı hedeflediği belirtiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air China, Çin, Karayipler, Küba,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları