Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin’de Artık Air China İle Küba’da

08 Ağustos, 2017 | 14:16

Air China Küba

Air China, Karayipler ülkesi Küba ile turizm sektörüyle ilgili işbirliğini arttırma adımlar atmaya başladı. İlk olaral Air China ile birlikte Küba’da ticari bir ofis açtı ve böylece iki ülke arasında ki ticari ilişkilerin adımını atmış oldu.

2015 sonundan itibaren Küba‘ya kalkan ambargo sonrası Küba’ya ilgi gün geçtikçe artmakta, özellikle turizm alanında büyük firmalar ve ülkeler Küba ile ticari işbirliği yapmaya çalışıyorlar. Son olarak Çin Halk Cumhuriyeti şirketi olan Air China’da bu firmalara katıldı ve Küba’da ofis açmaya karar verdi.

Air China Genel Müdürü Zhang Xin, bu girişim ile Air China markasını Karayipler ülkelerine tanıtmış olacağı be bu sayede ikili ticari ilişkilerimizin gelişeceğine inanıyoruz.” dedi. Ayırca, “bu ofis ile Küba ile ilk ticari ilişkileri başlattığımız ve öncüsü olduğumuz için gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Air China’dan başlatılacak uçuşlar direkt veya aktarmalı olacağı bilgisi kesin değil. Ama Air China direkt uçuşlar yapmayı hedeflediği belirtiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air China, Çin, Karayipler, Küba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları