Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin’de akıllı telefon kendi kendine 10 bin liralık otel odası kiraladı!

10 Ekim, 2018 | 10:21

Çin'de akıllı telefon kendi kendine 10 bin liralık otel odası kiraladı!

Çin’de akıllı telefon kendi kendine 10 bin liralık otel odası kiraladı. Çin’de bir kadın şarja taktığı akıllı telefonunun kendi kendine otel odası kiralaması ile şaşkına döndü.

Bu da oldu. Son yıllarda hayatımızda önemli bir yere sahip olan akıllı telefonlar Çin’de inanılmaz bir olaya imza attı. Akıllı telefonunu şarja bırakan ve sonra kontrol için eline alan kadın şaşkına döndü.

Çin’de akıllı telefon kendi kendine 10 bin liralık otel odası kiraladı

iPhone marka telefon şarj olurken kendi kendine işlem yapmaya başladı. İlk önce WeChat isimli uygulamayı açan akıllı telefon, sonra Ctrit isimli çevrimiçi seyahat uygulamasını harekete geçirdi.

Bu uygulama üzerinden Çinli sahibine 10 bin 880 yuan (10 bin TL) tutarında bir otel odası kiraladı. Daha sonra uygulamayı yine kendi kendine kapatan akıllı telefon, 4G’den 2G’ye geçiş yaparak otel kiralama turunu sonlandırdı. Telefonu eline alan Çinli kadın şaşkınlıkla durumu kavramaya çalışsa da, akıllı telefon otel odasını çoktan sahibi için kiralamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akıllı telefon, Çin, iPhone, Otel odası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları