Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin Televizyonlarında Türkiye Güvenlik Tanıtımı

31 Mayıs, 2017 | 19:36
İstanbul Turizm Polisi

İstanbul Turizm Polisi

 

Çin Televizyon Kanallarında Türkiye’ye Gelen Turistlerin Karşılaştığı Güvenlik İle İlgili Tanıtımlar Yapılıyor

Çin’deresmi haber televizyonu CGTN kanalında İngilizce İstanbul’da faaliyete geçen Turizm Polisi uygulamasına ilişkin kapsamlı bir haber çalışması ve Kanal’da yayınlanmış. Türkiye’de turistlerin güvenliğine dair alınan önlemler noktasında dünyaya tanıtım yapan haber videosu kısa zamanda dünyada izlenmeye başlanmıştır. Youtube’da da yayında olan video paylaşılmaya başlanmıştır.

 

 

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB)’ın resmi internet sitesinde de yayınlanan video. TÜRSAB’dan üye seyahat acenteleri yetkililerinde tanıtım niteliğinde ki videoyu paylaşmalarını ve sosyal medyalarda videoyu yaymaları istenmiştir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin Televizyonu CGTN, İstanbul Turizm Polisi, Türkiye Güvenlik Tanıtımı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları