Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin Şangay’da Tehlikeli Turistik Gezi

22 Mayıs, 2017 | 07:18
Jinmao Kulesi Şangay

Jinmao Kulesi Şangay

Çin’in Finans Merkezi Şangay’daki Jinmao Kulesinde Tehlikeli Turistik Gezi Düzenleniyor

Çin’in Finans Merkezi olan Şangay’da Jinmao Kulesi 400 metrelik devasa kule turistlere Şangay’ı yukardan izleme imkanı veriyor. Bu tehlikeli gezi, diğer kulelerin aksine Şangay’ı izlemek isteyen turistlere bu deneyimi kulenin dışından sunuyor. Şangay’ı yukarıdan izlemek isteyen turistler bu kuleye çıktıktan sonra korumalıklar ile kulenin dış kısmına çıkarak Şangay şehrini kulenin dışından ve 421 metre yükseklikten izleme fırsatını yakalıyor. Bu tecrübeyi yaşamak isteyen turistler borulara iple bağlı olarak ufak terasa çıkarak gerçekleştirmekte.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Jinmao Kulesi, Şangay,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları