Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin Kanton Fuarı 2015’te hedef yine rekor

19 Aralık, 2014 | 14:53

Çin Kanton Fuarı

Dünyanın en büyük ticari fuarı konumundaki Çin Kanton Fuarı 2015 ‘te de bu özelliğini sürdürmeyi hedefliyor.

Çin Kanton Fuarı 3 dönem halinde 15 Nisan -05 Mayıs tarihleri arasında Çin’in Guanzghou kentinde düzenlenecek. Her yıl 2 kez düzenlenen fuar dünyanın en büyük ticari fuarı olma özelliğini koruyor.

Türkiye’nin de büyük ilgi gösterdiği Çin Kanton Fuarı 116. döneminde 211 değişik ülkeden toplamda 186.104 ziyaretçiyi ve 17.630 firmayı bir araya getirmişti. Fuar ziyaretçilerinin yüzde 55’sı Asya ülkelerinden, yüzde 20’si Avrupa’dan ve yüzde 14’ü Amerika’dan geldi. 1260 metrekare alanda düzenlenerek 114. döneme göre yüzde 16 büyüme gösterdi.

2015 ilkbaharında düzenlenecek olan Çin Kanton Fuarı’nın yeni büyüme rekorlarına imza atması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin fuar, Çin haberleri, Çin Kanton, çin kanton 2015, çin kanton 2015 ne zaman, Çin Kanton Fuarı, çin kanton fuarı 2015, çin kanton ne zaman, Fuar Haberleri, kanton, Kanton Fuarı,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları