Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin Kanton Fuarı 2014 için geri sayım başladı

11 Şubat, 2014 | 18:10

Çin Kanton Fuarı 2014

Dünyanın 3., Asya’nın en büyük fuarı olan Çin Canton Fair 2014 (Çin Kanton Fuarı 2014) için geri sayım başladı. Fuara bu yıl da en az 200 bin ziyaretçinin katılması bekleniyor. Çin Kanton Fuarı 2014, Nisan ayında…

Her yıl Nisan ve Ekim olmak üzere iki ayrı dönemde gerçekleşen Çin Kanton Fuarı 2014 yılında da binlerce firmanın boy göstereceği bir arena olacak. Dünyanın ticaret hayatına yön veren, Asya’nın en büyük fuarında firmalar tam 1 milyon 300 bin metrekarelik alanda faaliyet gösterecek.

Çin Kanton Fuarı 2014 detayları için tıklayın

Geçtiğimiz yıl Çin Kanton Fuarı’nda iş hacmi 32 milyar doları aşmıştı.

Türkiye Ekonomi Bakanlığı tarafından 2013 ve 2014 yıllarında hedef pazar olarak belirlenen Çin Halk Cumhuriyeti’nde düzenlenen fuara her yıl yaklaşık 210 ülkeden 200 bin ziyaretçi katılıyor. Çin Kanton Fuarı 2014 ‘e bu yıl da Türkiye’den en az 2 bin ihracat ve ithalatçının katılması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
canton fair, Çin, çin canton, çin canton fair, çin canton fair 2014, Çin Kanton, Çin Kanton Fuarı, çin kanton fuarı 2014, çin kanton fuarı 2014 tur, çin kanton fuarı turu, çin kanton turu, Kanton Fuarı,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları