Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin Kanton Fuarı 2011 büyük ilgi görüyor

10 Eylül, 2011 | 12:30

Dünyanın en büyük fuar organizasyonlarından biri olan Çin Kanton Fuarı 2011, bu yılda yüzbinlerce ziyaretçi ve katılımcı ile daha da geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

Asıl adı Çin İthalat ve İhracat Fuarı olan ancak herkes tarafından Kanton Fuarı olarak bilinen bu büyük organizasyon her yıl 2 defa ve 3 dönem olarak gerçekleşiyor.

Bu yıl 15 – 19 Ekim, 15 – 27 Ekim, 23 – 27 Ekim ve 31 Ekim – 04 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kanton Fuarı Çin’in Guangzhou şehrinde ziyaretçi ve katılımcılarını bekliyor.

Asya ‘nın en büyük fuarı olan Kanton Fuarı; Elektrik, Elektronik, Yedek Parça, Hırdavat, Aydınlatma, Kimya, Tekstil, Ayakkabı, Medikal ürünler, Makine, Zücaciye, Hediyelik Eşya, Kırtasiye, Oyuncak gibi birçok ürünün sergilendiği ve ticaret hayatına yön veren bir organizasyon.

Türkiye Kanton Fuarı ‘nda

Çin Fuarlarının en büyüğü konumundaki Kanton Fuarı’na tüm dünyadan olduğu gibi Türkiye ‘den de büyük katılım sağlanıyor. Tur şirketleri aracılığı ile Çin ‘in Kanton fuarına katılan kişiler otel, uçak,transfer, vize, rehberlik gibi birçok hizmeti alabiliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin fuarı, Çin fuarları, Çin Kanton, Çin Kanton Fuarı, çin kanton fuarı 2011, Guangzhou, Kanton Fuar, Kanton Fuarı, Kanton Fuarı 2011, Kanton Fuarı haberleri, kanton fuarları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları