Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin’in demiryollarına harcadığı rakamlar açıklandı

09 Eylül, 2014 | 13:56

Çin, ülkenin demiryolu ağına yılın ilk sekiz ayında yaklaşık 65,83 milyar dolar yatırım yaptığını açıkladı.

NationalTurk’ün haberine göre;

Çin Demiryolları Kuruluşu’ndan (CRC) yapılan açıklamada, yılın ilk sekiz ayında sektöre yapılan sabit varlık yatırımlarının 405 milyar yüene ulaştığı, yatırımın geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 20 arttığı kaydedildi.

Kuruluşun 2014 hedeflerini karşılayabileceği ifade edilirken, mevcut durumda kalan yatırımı karşılayacak sermayenin bulunduğu belirtildi.

Ülke, bu yılın başında demiryolu inşasına 800 milyar yüen yatırım yapacağını, 7 bin kilometrelik demiryolunun hizmete açılacağını ve 64 yeni projenin yapımına başlanacağını açıklamıştı. Çin’de bu yıl içinde hali hazırda 64 yeni projeden 46’sı onaylandı ve 14 yeni demiryolu hattı hizmete açıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Çin Demiryolları, çin demiryolları kuruluşu, Çin demiryolu, çin demiryolu yatırımı, çin haber, Çin haberleri, Çin tren, çin tren seferleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları