Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin 6.Global Turizm Ekonomik Foruma Ev Sahipliği Yapacak

14 Mart, 2017 | 17:40

 

global turizm ekonomik forum çin

Asya’nın önemli fuarlarından olan Global Turizm Ekonomik Forumu 6.kez Çin’in Ev sahipliğinde yapılacak.

Uluslararası turizm endüstrisinin sürdürülebilir olması, kalkındırılmasına teşvik etmek için dünyanın önde gelen turizm platformlarından biri olan Global Turizm Ekonomik Forumu Çin’de 6.kez  ekim ayının 16 ve 17’sinde Çin’in özel bölgesi olan Makao’da düzenlenecek. 2017 de uluslararası turizm sektörünün kalkınmasını desteklemek  için, bölgesel kalkınmanın planlanması, kamusal ve özel sektörde turizm endüstrisine katkılarının nasıl olması gerektiği, uluslararası işbirliği gibi konuların işleneceği belirtilmiştir.

Çin’de düzenlenecek Global Turizm Ekonomik Foruma katılması beklenen 16 doğu ve orta Avrupa ülkesi olacağı duyurulmuştur. Bu ülkeler sırası ile Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek cumhuriyeti, Estonya, Macaristan, Letonya, Polonya, Karadağ, Romanya, Sırbistan, Hırvatistan, Sırbistan, Litvanya ve Slovakya olarak belirtilmiştir. Diğer ülkelerden katılacak olan ülkeler açıklanmamıştır. Katılım sağlayacak ülkeler Çin’in Makao eyaletinde ağırlanacaktır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asya, Çin, Global Turizm Ekonomik Forumu, Makao,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları