Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin 6.Global Turizm Ekonomik Foruma Ev Sahipliği Yapacak

14 Mart, 2017 | 17:40

 

global turizm ekonomik forum çin

Asya’nın önemli fuarlarından olan Global Turizm Ekonomik Forumu 6.kez Çin’in Ev sahipliğinde yapılacak.

Uluslararası turizm endüstrisinin sürdürülebilir olması, kalkındırılmasına teşvik etmek için dünyanın önde gelen turizm platformlarından biri olan Global Turizm Ekonomik Forumu Çin’de 6.kez  ekim ayının 16 ve 17’sinde Çin’in özel bölgesi olan Makao’da düzenlenecek. 2017 de uluslararası turizm sektörünün kalkınmasını desteklemek  için, bölgesel kalkınmanın planlanması, kamusal ve özel sektörde turizm endüstrisine katkılarının nasıl olması gerektiği, uluslararası işbirliği gibi konuların işleneceği belirtilmiştir.

Çin’de düzenlenecek Global Turizm Ekonomik Foruma katılması beklenen 16 doğu ve orta Avrupa ülkesi olacağı duyurulmuştur. Bu ülkeler sırası ile Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek cumhuriyeti, Estonya, Macaristan, Letonya, Polonya, Karadağ, Romanya, Sırbistan, Hırvatistan, Sırbistan, Litvanya ve Slovakya olarak belirtilmiştir. Diğer ülkelerden katılacak olan ülkeler açıklanmamıştır. Katılım sağlayacak ülkeler Çin’in Makao eyaletinde ağırlanacaktır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asya, Çin, Global Turizm Ekonomik Forumu, Makao,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları