Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin 6 ay’da inanılmaz Turizm geliri sağladı!

17 Temmuz, 2013 | 01:25

cin-turizm

Çin Halk Cumhuriyeti tarafından açıklanan resmi istatistiklere göre 2013’ün altı aylık döneminde turizm geliri yüzde 10.7 oranında artarak 228 milyar dolara yükseldi.

Çin resmi istatistik ofisi tarafından açıklanan verilere göre, 2013’ün ilk altı aylık döneminde Çin’de iç ve dış turizm hareketlerinden kaynaklanan toplam turizm geliri 1.4 trilyon yuan (Yaklaşık 228 milyar ABD doları) düzeyinde gerçekleşti.

Çin Ulusal Turizm Ofisi, iç ve dış kaynaklı turizmde artış yaşandığını açıklarken 2013’ün ikinci yarısında da bu büyümenin devam edeceği düşündüklerini belirtirken, Çin Devlet Haber Ajansı Xinhuanet’te yayınlanan habere göre, Çin Ulusal Turizm Ofisi yetkilileri yurt dışından daha çok turist çekmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtirken “Rusya’da Çin Turizm Yılı” ilân edildiğini ve bu tarz etkinliklerin süreceği mesajı verdiler.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Çin Devlet Haber Ajansı Xinhuanet, Çin Halk Cumhuriyeti, çin iç ve dış turizm, çin turizm, çin turizm 2013, Çin Ulusal Turizm Ofisi, Rusya'da Çin Turizm Yılı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları