Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çin 6 ay’da inanılmaz Turizm geliri sağladı!

17 Temmuz, 2013 | 01:25

cin-turizm

Çin Halk Cumhuriyeti tarafından açıklanan resmi istatistiklere göre 2013’ün altı aylık döneminde turizm geliri yüzde 10.7 oranında artarak 228 milyar dolara yükseldi.

Çin resmi istatistik ofisi tarafından açıklanan verilere göre, 2013’ün ilk altı aylık döneminde Çin’de iç ve dış turizm hareketlerinden kaynaklanan toplam turizm geliri 1.4 trilyon yuan (Yaklaşık 228 milyar ABD doları) düzeyinde gerçekleşti.

Çin Ulusal Turizm Ofisi, iç ve dış kaynaklı turizmde artış yaşandığını açıklarken 2013’ün ikinci yarısında da bu büyümenin devam edeceği düşündüklerini belirtirken, Çin Devlet Haber Ajansı Xinhuanet’te yayınlanan habere göre, Çin Ulusal Turizm Ofisi yetkilileri yurt dışından daha çok turist çekmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtirken “Rusya’da Çin Turizm Yılı” ilân edildiğini ve bu tarz etkinliklerin süreceği mesajı verdiler.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Çin Devlet Haber Ajansı Xinhuanet, Çin Halk Cumhuriyeti, çin iç ve dış turizm, çin turizm, çin turizm 2013, Çin Ulusal Turizm Ofisi, Rusya'da Çin Turizm Yılı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları