Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çiftlerin gözdesi Maldivler

30 Mayıs, 2014 | 12:45

Dinlenmek, yüzmek ve bar taburelerinden güneşin batışını izlemek isteyen çiftler, Maldivler tam size göre…

Hint Okyanusu’nda sayıları 1200’ü aşan irili ufaklı mercan adasından oluşan Maldivler’in başkenti Male. Turkuaz renkli lagünleri, kıyıları boyunca uzanan mercan resifleri, bembeyaz kumlarla kaplı plajları ve dinlendirici atmosferiyle balayı çiftlerinin ilk tercihi…

Dünyanın en ünlü dalış bölgeleri Male’de bulunuyor. Sualtı meraklıları için inanılmaz güzellikte detaylar içeren dalış bölgelerinde, baraküda sürüleri, resif köpekbalıkları, anemonlar, siyah ve kırmızı mercanlar arasında keyifli bir yolculuk sizi bekliyor.

Başkent Male’ye gelip de Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Balık Pazarı’nı ziyaret etmemek olmaz. Gün boyu kalabalık olan balık pazarı, bu sularda en çok avlanan balık olan “ton”la dolup taşıyor. Balıktan dönen teknelerin geliş saatinde, kurutulmuş ve taze balık satan tezgahlarda hareketlilik artıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
baalayı, balayı turları, dalış turları, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Balayı Turları, Maldivler balık pazarı, Maldivler başkenti, Maldivler dalış, Maldivler Deniz, Maldivler male, Maldivler turu, tropik ada turları, Tropik Adalar,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları