Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çiftler balayı için Maldivler’i hayal ediyor

07 Mayıs, 2013 | 14:46

Çiftler balayı için Maldivler'i hayal ediyor Çiftler balayı tatili için en çok Maldivler’i hayal ediyor.

Yapılan araştırmalara göre,Maldivler balayı çiftlerinin hayallerini süslüyor.Günümüzde neredeyse tüm çiftler, balayı tatili için Maldivler’e gitmeyi hayal ediyorlar. Çiftler Maldivler’den sonra ise fiyatları daha uygun olan Pattaya ve Phuket’i favori balayı destinasyonları olarak düşünüyorlar.

Maldivler’de deniz,kum,güneş tatili

Maldivler, Hint Okyanusunda 1.190 adadan oluşan bir ada takımı ülkesi.

Doğal bozulmamış sahilleri ve sakin ada ortamı ile ünlü olan Maldivler, balayı turları ile olduğu kadar yoğun iş temposundan yorulan, bedenini ve ruhunu dinlendirmek isteyenlerin cazibe merkezleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, balayı çiftleri, Balayı Çiftleri Maldivler, balayı turları, Balayı turu, Hint Okyanusu, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler balayı turu, maldivler haberleri, Pattaya, Pattaya balayı, Phuket, Phuket Balayı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları