Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Christmas Turları Başladı!!! Yılbaşı Tatilinde En Çok Nereye Gidiyoruz?

21 Kasım, 2017 | 13:44

Christmas Turları Başladı! Türk seyahatseverlerin yılbaşı tatilinde en çok tercih ettikleri yerler belli oldu. Yapılan bir araştırmaya göre, yeni yıla İtalya’da girmeyi seviyoruz.

Tatilcilerin otel rezervasyonlarına göre değerlendirildiği araştırmaya göre, Yılbaşı tatili için en çok tercih ettiğimiz ülke İtalya oldu. Daha çok İstanbullu seyahatçilerin ilgi gösterdiği İtalya, Yılbaşı döneminde Türkiye’den yaklaşık yüzde 15 oranında tatilciyi ağırlıyor.

Yılbaşı tatili sıralamasında ülke bazında ikinci sırada Almanya yer alırken üçüncü sırada ise Fransa bulunuyor.

En çok tercih edilen şehir Paris

Türklerin yılbaşı tatili için tercih ettiği şehirleri listesinde ise ilk sırayı Fransa’nın başkenti Paris aldı. Paris’i sırasıyla Roma, Amsterdam, Londra ve Prag izliyor.

 Avrupa Yılbaşı Turları kapsamında İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya ve İsviçre gibi bölgeler sizleri bekliyor.

Londra Yılbaşı Turları ile Big Ben civarında her yıl düzenlenen dünyanın en görkemli havai fişek gösterisini Thames nehri boyunca sıralanmış lüks restoranların birinde izleyebilir veya tüm gece boyunca ücretsiz olan etkinliklere katılabilirsiniz.

Yeni yılı tam da kışın ortasında deniz-kum-güneş üçlüsüyle karşılamak mı? İşte tam bu noktada aradığınız Vizesiz Yılbaşı Turları Tropik Adalar olarak karşınıza çıkıyor.

Hint Okyanusunun cenneti Maldivler, Endonezya’nın doğa harikası adası Bali, Baharat kokulu ada olarak da bilinen Zanzibar, Tayland‘ın incileri Koh Samui & Phuket, pek çok kez dünyanın en romantik balayı adası seçilmiş Seyşeller ile Mauritius; Yılbaşı Tropik Adalar Turları için göze çarpan ilk destinasyonlar. Lüks oteller, muhteşem lezzetler ve kendine hayran bırakan sahillerde yılbaşı için özel hazırlanmış programlarla Vizesiz Yılbaşı Tropik Adalar Turları kesinlikle düşünülmesi gereken seçeneklerden.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Christmas turları, Vizesiz Yılbaşı Turları, Yılbaşı, Yılbaşı tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları