Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

CHP Genel Başkan Yardımcısı Volkan Canalioğlu, Turizm Bakanı ‘nı istifaya çağırdı

14 Ocak, 2011 | 19:24

CHP Genel Başkan Yardımcısı Volkan Canalioğlu, Turizm Bakanı ‘nı istifaya çağırdı / Turizm Haberleri

CHP Genel Başkan Yardımcısı Canalioğlu, Turizm Bakanı ‘nı istifaya çağırdı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Volkan Canalioğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ı istifaya davet etti.

Volkan Canalioğlu, “Ülkemizin gerçek konusu sanat eserlerini korumak ve onlara ucube demek değildir. Ülkemizde gerçek sorun işsizlik, yoksulluk ve yolsuzluktur.” dedi.

Gümüşhane Gümüş Otel’de basın toplantısı düzenleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Volkan Canalioğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gittiği yerlerde ülkenin normal gündemini ortaya koymadığını söyledi.Volkan Canalioğlu, Başbakan’ın Kars’ta İnsanlık Anıtı için söylediği ‘ucube’ sözünü hatırlatarak, “Başbakan Kars’taki sanat eserine ucube demiştir. CHP’den geçen Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın Başbakan’ın ucube lafını heykel için söylemediği ifadesine karşılık Başbakan ‘Ben ucube lafını heykel için dedim’ demiştir. O halde artık Ertuğrul Günay’a istifa etmek düşer. Gümüşhane’den Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ı istifaya davet ediyoruz. Ülkemizin gerçek konusu sanat eserlerini korumak ve onlara ucube demek değildir. Ülkemizde gerçek sorun işsizlik, yoksulluk ve yolsuzluktur.” dedi.

Gümüşhane ili ve ilçelerinden yıllardır belediye başkanı çıkaramadıklarını ve Gümüşhane’nin 1980 yılından itibaren partilerinden parlamentoda bir temsilcisi olmadığını vurgulayan Volkan Canalioğlu, “Bu durum insanlarla iletişim yapmadaki eksiklerimizden kaynaklanıyor. İnsanların iktidara gelemeyen CHP’de beklentilerinin zor olduğunu düşünerek bizden uzaklaştıklarını biliyoruz. Ancak bu dönem zarfında birlik ve beraberlik içerisinde çok etkin bir muhalefet yaptığımıza inanıyorum. Artık 2011’de muhalefet dönemimiz sona ermiştir. İktidara talip parti olarak 2011 mutlaka iktidar olacağız.” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında her kesime gidilmesi konusunda partilileri uyaran Volkan Canalioğlu, “AKP hükümetinin ülkeyi 8 yıldır yönetmesinden memnun olmayan bir çok insan var. Diğer partililerden de var. Bunun için o insanlarımızla, sağduyulu insanlarımızla iletişim kuralım, yapacaklarımızı onlara açık bir şekilde anlatalım. Her kesimde bir şikâyet varsa bir sorun vardır. Bu sorunlar da CHP tarafından düzeltilecektir.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Volkan Canalioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi Volkan Canalioğlu, Ertuğrul Günay, Gümüşhane Gümüş Otel, Turizm Bakanı, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Turizm Haberleri, Volkan Canalioğlu, Volkan Canalioğlu Gümüşhane,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
16 Ocak, 2011

Secim yaklasiyor her söylenen
laftan birseyler cikarmak iste
yen siz CHP liler,su ana kadar
gelmis gecmis en iyi Turizm Ba
kanini istifaya cagiriyorsunuz
Sizler birakin Sayin Günayi Pa
rtinizin dogru dürüst muhalefe
t yapmasini dile getirin.Yoksa
sansiniz yok.Sayin Bakan göre
vini cok güzel yapiyor.Ben ve
benim gibi Turizmle ilgilenen
ler Sayin Bakanin icraatlarini
hep birlikte izliyoruz.Gidisat
cok güzel Memnuniyet verici.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 16th, 2011 at 13:32 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları