Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Chelsea’nin yıldızı Fabregas, St. Barts Adasında

14 Ocak, 2015 | 11:49

cesc-fabrecas-st-barts Chelsea’nin İspanyol yıldızı Cesc Fabregas ve sevgilisi Danielle Semaan, St. Barts Adasında tatil yaparak stres attı.

İngiltere Premier Ligi’nin yoğun maç trafiği nedeniyle çok fazla tatil fırsatı bulamayan futbolcular ve teknik adamlar zaman zaman bundan şikayetçi olabiliyor.

cesc-fabrecas-st-barts-tatil Jose Mourinho’nun İspanyol futbolcular Maldivler’de tatil yaparken biz maça çıkıyoruz sözleri hafızlardaki yerini korurken, Chelsea’nin İspanyol orta sahası Cesc Fabregas, sevgilisi ile birlikte St. Barts Adasında görüntülendi.

Christmas tatilinde bir çok ünlü ismi ağırlayan, denizi, kumu ve güneşi ile mükemmel bir tatil fırsatı sunan St. Barts Adası, Cesc Fabregas ve sevgilisi Danielle Semaan’ın da radarına girdi.

Tüm günlerini denize girerek ve güneşlenerek geçiren çift, zaman zaman birbirlerini öpücük yağmuruna tuttu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cesc Fabregas, Cesc Fabregas chelsea, Cesc Fabregas golleri, Cesc Fabregas kimdir, Cesc Fabregas premier lig, Cesc Fabregas sevgilisi, Cesc Fabregas st barts, Cesc Fabregas tatil, Chelsea, Chelsea maçları, Chelsea premier lig, Jose Mourinho, Jose Mourinho maldivler, Maldiv Adaları, Maldivler, Maldivler Tatil, Maldivler turu, St.Barts Adası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları