Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Charlize Theron ‘un Sidney Kaçamağı

28 Kasım, 2013 | 15:37

Charlize-Theron_

 

Charlize Theron And Her Son Jackson Theron Leave LA Güzel Oyuncu Sidney ‘de Görüldü

Oscarlı aktris Charlize Theron, magazin basınından uzak kalmak için, 18 ay önce, Güney Afrikadan evlatlık aldığı oğlu ve annesi ile soluğu Sydney ‘de aldı. NationalTurk ‘un haberine göre Avustralya ‘nın büyük kanallarından birine yakın bir restoranda arkadaşlarıyla yemek yerken fark edilen güzel oyuncunun Sidney’de olduğu ortaya çıktı.

Magazincilerden uzak, dinlenebileceği ve yaz ayları dolayısıyla hava durumu artan ülkenin müthiş plajları ve doğasının tadını çıkarabileceği düşüncesiyle Sidney ‘e seyahat eden Güney Afrikalı aktris Charlize Theron, oğlu Jackson ve annesi ile magazincilerden uzak olmanın tadını çıkarmakta.

Avustralya ‘nın en güzel şehirlerinden biri olan Sidney ‘de yaz aylarının tadını çıkaran güzel oyuncunun, Avustralya ‘nın tropik bölgesine de gidip gitmeyeceği merak ediliyor.  Magazin basının rahatsızlık vermediği Avustralya, bu özelliği ile beraber, güzel doğası, plajları ve olanakları yüzünden bir çok yıldız isim için kaçış yeri oluyor.

Charlize-Theron-Ogluyla-Sidney-Sokaklarinda Avustralya ‘ya yoğun ilgi

Avustralya, 2000 Sidney Olimpiyatlarından sonra daha çok ilgi toplamaya başlamış ve dünya üzerinde bir çok turistin ilgisini çekmiştir. Holywood starlarının sürekli gittiği Sidney, hayvanat bahçeleri ve parkları ile çocuklara, gece hayatı ve partileriyle gençlere, sakin bölgeleri ve doğası ile yaşlılara ve mükemmel plajları ile de herkese hitap etmektedir. Bu özelliklerinden ötürü Avustralya turları ve gezileri büyük ilgi çekmekte.

Magazincilerin rahatsızlık vermemesinden ötürü sansasyonel hayatlarından uzak kalarak dinlenmek isteyen ünlülerin uğrak yeri olan Avustralya ‘da ünlüler rahatsız edilmemenin tadını çıkarırlar. Charlize Theron ‘un da ka bu nedenle kaçamak yaptığı Sidney ‘de yaşamın tadını çıkarırken, bütün ilgisi oğluna vermekteydi.

default Sidney gezisine devam eden aktris, seyahati biter bitmez tekrar çekilmesi gereken film sahneleri için setlere dönüş yapacak. Baş rolünde Avustralyalı oyuncu Mel Gibson ‘un oynadığı Mad Max isimli filmin devamı, Mad Max: Furry Road filminde rol alan Theron, çekimler dolayısı ile Nambia ‘daydı. 2015 yılında  Mayıs vizyona girecek Avustralya yapımı filmin bazı sahnelerinin tekrar çekileceğinin duyurulunca, oskarlı güzel oyuncu Charlize Theron boşluğu Sidney ‘de değerlendirmek istedi. Oğlu ve annesi ile Sidney ‘e gelen Theron ‘un burada olmaktan mutlu olduğu gözlenirken, sadeliği de dikkat çekti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2000 Sidney Olimpiyatları, Avustralya Gezi, Avustralya Hava Durumu, Avustralya Olimpiyat, Avustralya Şehirleri, Avustralya Turu, Avustralya Yaşam, Avustralyalı, Charlize Theron, Güney Afrikalı aktris Charlize Theron, Mel Gibson, Sidney Hava Durumu, Sidney Yaşam, Sydney Gezi, Sydney Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları