Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cezayir ‘li hırsız yakalandı

02 Kasım, 2011 | 09:58

Lüks bir otelde yemek yiyen yabancı turistin çantasını çaldığı öne sürülen Cezayirli Kamel H. (45) güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

Fatih ‘te  lüks bir otelde yemek yiyen yabancı turistin çantasını çaldığı öne sürülen Cezayirli Kamel H. yakalanarak cezaevine gönderildi.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülere göre, çoğunlukla yabancı turistlerin kullandığı bir otelin restoran bölümüne gelen zanlı, ilk önce etrafı kontrol ediyor. Daha sonra boş bir masaya oturan şüpheli, yandaki masaya oturacak kişiyi beklemeye başlıyor. Hiçbir şeyden habersiz turist ise yan masaya oturuyor ve çantasını sandalyesine asıyor. Çantayı almak için zaman zaman girişimlerde bulunan şüpheli, çevredeki gözlerin kendi üzerinde olmadığından emin olmak istiyor. Salonda birçok kişinin ayakta olmasını fırsat bilen zanlı, birkaç saniye içinde yaklaşık bin dolar para ve cep telefonu bulunan çantayı alıp tişörtünün içine saklayarak uzaklaşıyor.

Çantasının çalındığını anlayan turist, polis ekiplerine haber veriyor. Kamera kayıtlarını inceledikten sonra zanlının eşkalini tespit eden A Bölgesi’ne bağlı güven timleri, şüpheliyi kısa süre içerisinde yakaladı. Adliyeye sevk edilen Kamel H. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cezayirli hırsız, Cezayirli hırsız yakalandı, cezayirli hırsızlık zanlısı, Fatih, Fatih te hırsızlık, Fatihte hırsızlık olayı, hırsızlık,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları