Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cevat Güler Dost ve Kardeş Azerbaycan’ın Ravan Bakü Takımı ile Anlaştı

23 Haziran, 2012 | 14:33

Galatasaray’ın 2008 yılında şampiyon olmasında büyük pay sahibi olan Cevat Güler Azerbaycan Liginde

Galatasaray altyapısında birçok yıldızın yetişmesini sağlamış olan ve 2008 yılında son 7 haftada sarı kırmızılı takımla mucize bir şampiyonluğa imza atan tecrübeli teknik adam Cevat Güler Kardeş ülke  Azerbaycan Ligi takımlarından Ravan Bakü’nün Teknik Direktörlüğüne getirildi.

Bilindiği gibi 2008 yılında Galatasaray’la yaşadığı şampiyonluktan sonra Cevat Güler hiç bir takımla anlaşmamıştı. Ravan Bakü takımı ile üç yıllık anlaşma sağlayan Cevat Hoca transfer konusunda da tek yetkili konumda.

Ravan Bakü yetkilileri ve taraftarları bir altyapı uzmanı olan Cevat Güler’in takımlarının başına geçmesinden oldukça memnun

Ravan Bakü Azerbaycan Super Ligine 2011′ yılında çıkmış geçtiğimiz sezonu sekizinci sırada bitirmişti Bakü’nün ligdeki dördüncü temsilcisi konumundaki Ravan Bakü takımı Sarı Kırmızı renklere sahip.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Azerbaycan Haberleri, Azerbaycan Ligi, Bakü, Bakü Haberleri, Cevat Güler, Cevat Güler Galatasaray, Cevat Güler Haberleri, Cevat Güler Ravan Bakü, Cveat Güler Bakü, Galatasaray Cevat Güler, Ravan Bakü Azerbaycan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları