Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ÇEŞTOB’dan Rezervasyon Sitelerine Alternatif Çözümler

03 Haziran, 2017 | 12:18
Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler Semineri

Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler Semineri

ÇEŞTOB, Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler Masaya  Yatırıldı

Çeşme’de geçtiğimiz hafta Çeşme Otelciler Birliği (ÇEŞTOB), Seogen, Mapsgen ve Google Adwords sponsorluğunda düzenlenen “Turizm ve Otelcilik Sektöründe Dijital Dönüşüm/ Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler” semineri sektörü bir araya getirdi.

Banu Güsar’ın moderatörlüğünü yaptığı seminer; Turizm Uzmanı, Rehber ve Belgesel Yapımcısı Özge Ersu’nun ” Turizmde Dijital Gelecek” sunumuyla devam etti. Ersu sunumunda; dijital çağın turizm ve otelcilik sektörüne getirdiği yenilikleri, bu çağa ayak uydurabilmek adına otellerin yapması gerekenleri, turizm rehberliğinde yaşanan değişiklikleri, sosyal medyanın mobil ve uygulamaların turizm için önemini anlattı.

 

Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler Semineri 2

Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler Semineri 2

Seminer’de Kadir Has Üniversitesi Yani Medya Bölümü Öğretim Görevlisi ve Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı İsmail Hakkı Polat ve Kadir Has Üniversitesi İNEO Girişimcilik Merkezi Sektörel İşbirliği Yöneticisi Didem Türköz’ün “Dijital Turizm ve Dijital Turist” sunumuyla devam etti. Son sunucu ise, EgeGen Dijital Pazarlama Uzmanı Önder Aydın; “2017’den Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?” sunumuyla turizm sektöründe online tüketici davranışlarından ve Google çözümlerinden bahsetti. Google Adwords reklamlarının ne demek olduğunu ve bu reklamların otelcilik sektörünü nasıl etkilediğine açıklık getiren Aydın, konuşmasına katılımcılardan gelen soruları yanıtlayarak bitirdi. Kaynak; 1 , 2

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çeşme Otelciler Birliği, ÇEŞTOB, Google AdWords, Mapsgen, Özge Ersu, Seogen,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları