Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ÇEŞTOB’dan Rezervasyon Sitelerine Alternatif Çözümler

03 Haziran, 2017 | 12:18
Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler Semineri

Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler Semineri

ÇEŞTOB, Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler Masaya  Yatırıldı

Çeşme’de geçtiğimiz hafta Çeşme Otelciler Birliği (ÇEŞTOB), Seogen, Mapsgen ve Google Adwords sponsorluğunda düzenlenen “Turizm ve Otelcilik Sektöründe Dijital Dönüşüm/ Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler” semineri sektörü bir araya getirdi.

Banu Güsar’ın moderatörlüğünü yaptığı seminer; Turizm Uzmanı, Rehber ve Belgesel Yapımcısı Özge Ersu’nun ” Turizmde Dijital Gelecek” sunumuyla devam etti. Ersu sunumunda; dijital çağın turizm ve otelcilik sektörüne getirdiği yenilikleri, bu çağa ayak uydurabilmek adına otellerin yapması gerekenleri, turizm rehberliğinde yaşanan değişiklikleri, sosyal medyanın mobil ve uygulamaların turizm için önemini anlattı.

 

Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler Semineri 2

Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler Semineri 2

Seminer’de Kadir Has Üniversitesi Yani Medya Bölümü Öğretim Görevlisi ve Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı İsmail Hakkı Polat ve Kadir Has Üniversitesi İNEO Girişimcilik Merkezi Sektörel İşbirliği Yöneticisi Didem Türköz’ün “Dijital Turizm ve Dijital Turist” sunumuyla devam etti. Son sunucu ise, EgeGen Dijital Pazarlama Uzmanı Önder Aydın; “2017’den Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?” sunumuyla turizm sektöründe online tüketici davranışlarından ve Google çözümlerinden bahsetti. Google Adwords reklamlarının ne demek olduğunu ve bu reklamların otelcilik sektörünü nasıl etkilediğine açıklık getiren Aydın, konuşmasına katılımcılardan gelen soruları yanıtlayarak bitirdi. Kaynak; 1 , 2

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çeşme Otelciler Birliği, ÇEŞTOB, Google AdWords, Mapsgen, Özge Ersu, Seogen,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları