Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çeşme’nin Hedefi Turizm Hareketlerini 12 Aya Yaymak

21 Temmuz, 2017 | 16:29

Çeşme Alaçatı

Çeşme Alaçatı’da hizmet veren Oasis Aquapark Genel Müdür Muazzez Tonguç, yalnız yaz sezonunda değil, jeotermal kür merkezi, otel yaşlı bakım evi ve aquaparkıyla 12 ay hizmet vermeyi hedeflediklerini açıkladı.

Çeşme’de Hedef Turizm Hareketlerini 12 Aya Yaymak

Çeşme Oasis Aquapark’ın amacının Çeşme’deki turizm hareketlerini 12 aya yaymak, farklı pazarlardan çeşitlilik oluşturmak, Çeşme’ye diğer otellere gelen misafirlere hizmet vermek ve Çeşme bölgesi için personel istihdamını arttırmak olduğunu da vurgulayan Tonguç, ”Önümüzdeki yıl kompleksin kalan kısmını tamamlayarak en kısa sürede işletmeye açmak ilk hedefimiz. Yeni açılan bir aquapark olarak da, kaliteli, samimi, uygun fiyatlı, bol eğlenceli, güvenli bir hizmet anlayışıyla misafir memnuniyeti ve sürekliliğini sağlamak en büyük hedefimiz” dedi.

Aquapark’ı inşa ederken her yaş gurubunu düşünerek planlama yaptıklarının altını çizen Tonguç, havuz ve kaydırak dışında birçok aktiviteye de ev sahipliği yaptıklarını belirterek, “Bu yıl çim alanlar üzerine şişme oyun grupları getirttik. Amacımız her yaş grubu çocukların farklı oyunlar ile eğlenmelerini sağlamak. Havuz ve çim alan üstüne kurulan şişme oyun parkurları, sumo güreşi, langırt, dart, buz dağı ve survivor ile çocuklar çok eğlenceli zaman geçiriyorlar” ifadesini kullandı.

Kaynak; 1

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alaçatı, Çeşme, Muazzez Tonguç, Oasis Aquapark,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları