Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çeşme’de Kruvaziyer Gemisi Kaybı Devam Ediyor

25 Nisan, 2017 | 14:03
Çeşme Kruvaziyer Gemisi

Çeşme Kruvaziyer Gemisi

Çeşme’de Kruvaziyer Gemisi Kaybı %50’nin Üzerine Artmaya Devam Ediyor

Bilgilere göre, 2017 yılının ilk seferi 20 nisan perşembe günü İzmir İli Çeşme İlçesinin Ulusoy limanına yanaşan Celestyal Nefeli isimli kruvaziyer gemisi, bu yıl 31 kez Çeşme’yi ziyaret edecek. Celestyal Nefeli yolcu gemisinin dışında, 13 temmuz’da Silver Muse adlı kruvaziyer gemisi, Çeşme’yi sadece bir kez ziyaret ederek, 07.00 – 23.00 saatleri arasında Çeşme’de kalacak. 2017 yılının en son seferini ise 14 kasım tarihinde Amadea adlı kruvaziyer gemisi yapacak. Amadea ise Çeşme’de, 08.00 – 17.00 saatleri arasında kalacak. İzmir’in ilçesi Çeşme’nin Ulusoy Limanının geçtiğimiz yıl 68 kruvaziyer gemisi ziyaret etmiştir, bu yıl ise beklene kruvaziyer gemisi ise 33’dür.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çeşme, kruvaziyer gemisi,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları