Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Çeşme’de Kruvaziyer Gemisi Kaybı Devam Ediyor

25 Nisan, 2017 | 14:03
Çeşme Kruvaziyer Gemisi

Çeşme Kruvaziyer Gemisi

Çeşme’de Kruvaziyer Gemisi Kaybı %50’nin Üzerine Artmaya Devam Ediyor

Bilgilere göre, 2017 yılının ilk seferi 20 nisan perşembe günü İzmir İli Çeşme İlçesinin Ulusoy limanına yanaşan Celestyal Nefeli isimli kruvaziyer gemisi, bu yıl 31 kez Çeşme’yi ziyaret edecek. Celestyal Nefeli yolcu gemisinin dışında, 13 temmuz’da Silver Muse adlı kruvaziyer gemisi, Çeşme’yi sadece bir kez ziyaret ederek, 07.00 – 23.00 saatleri arasında Çeşme’de kalacak. 2017 yılının en son seferini ise 14 kasım tarihinde Amadea adlı kruvaziyer gemisi yapacak. Amadea ise Çeşme’de, 08.00 – 17.00 saatleri arasında kalacak. İzmir’in ilçesi Çeşme’nin Ulusoy Limanının geçtiğimiz yıl 68 kruvaziyer gemisi ziyaret etmiştir, bu yıl ise beklene kruvaziyer gemisi ise 33’dür.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çeşme, kruvaziyer gemisi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları