Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kruvaziyer turizmi Çeşme’yi de canlandıracak

08 Nisan, 2010 | 17:15

Ulusoy Holding’in her yıl ilkbahar ve sonbaharda iki kez düzenlediği, Çeşme turizm sektörü temsilcilerinin katıldığı geleneksel toplantıların 13’üncüsü Dalyanköy’de yapıldı.

Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy, Çeşme’de kruvaziyer turizmin 2013’te başlayacağını belirterek, “Dev yüzen sarayların geldiğini düşünün. Bir gemiden en az bin kişi çıktığında buranın çehresi değişecek” diye konuştu.

Kaymakam Cafer Sarılı ve Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu, 2003 yılında Çeşme Limanı işletmesini 30 yıllığına aldıktan sonra ilçenin kalkınması ve tanınması için gayret gösteren Ulusoy’a teşekkür etti.

Toplantıya katılan Kadir İnanır da “Çeşme ülke turizmine büyük katkı sağlıyor. Böyle güzel bir yerde yaşadığınız için kendinizi çok mutlu saymalısınız” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cafer Sarılı, Çeşme, Çeşme Haberleri, Çeşme Kruvaziyer turizmi, Çeşme Otelleri, Çeşme Tatili, Çeşme Turizmi, Çeşme turları, Faik Tütüncüoğlu, Kadir İnanır, Turizm Haberleri, Yılmaz Ulusoy,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları