Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cersaie Fuarı’na Türk firmaları damga vuracak

16 Eylül, 2014 | 10:27

Dünya Seramik Sektörünün arenası olan, İtalya’da gerçekleşecek Cersaie Fuarı’nda Türk firmaları da boy gösterecek.

Her yıl Eylül ayında seramiğin dünya başkenti Bologna’da düzenlenen uluslararası seramik fuarı CERSAIE, 22-26 Eylül tarihlerinde seramik sektörü profesyonellerini ağırlayacak.

Dünyanın en büyük uluslararası seramik ve banyo aksesuarları fuarı CERSAIE heyecanı başlıyor. İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen ve seramik sektörünün global profesyonellerini bir araya getiren fuarda Yüksel Seramik, İtalyan tasarımcılarla hazırlanan koleksiyonlarını sergileyecek.

Yüksel Seramik’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Metin Mutlu, “Cersaie 2014 fuarında sergileyeceğimiz 63 yeni koleksiyonumuz, İtalya ve İspanya’dan gelen tasarımcılarla birlikte Ar-Ge ve Ür-Ge ekiplerimizin yoğun çalışmaları sonucunda ortaya çıktı. Hem son tüketici hem de profesyoneller için kaliteli ve inovatif çözümler sunan ürünlerimiz, özellikle projeler için farklı talep ve ihtiyaçlara yönelik alternatifler yaratıyor. Son teknoloji ile üretilen, doğaya saygılı-doğadan ilham alan ürünlerimizi bu yıl Hall 32 / B30’ da yer alan yeni standımızda sergiliyor olacağız” ifadelerini kullandı.

CERSAIE FUARINA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bologna, Bologna seramik, Bologna seramik fuarı, CERSAİE, Cersaie Fuarı, Cersaie Fuarı 2014, Cersaie Fuarı bologna, seramik fuarı, talya Uluslararası Seramik Fuarı, Yüksel Seramik, Yüksel Seramik italya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları