Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cersaie Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı

30 Eylül, 2015 | 08:27

Cersaie Fuarı Yapı sektöründe dünyanın en geniş kapsamlı fuarlarından olan Cersaie Fuarı, İtalya’nın Bologna kentinde kapılarını açtı.

İtalya’nın Bologna kentinde her yıl düzenlenen Cersaie Fuarı, bu yıl 28 Eylül-2 Ekim 2015 tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Seramik banyo ve mutfak malzemelerinin tanıtıldığı dünyadan önemli malzemecilerin katıldığı fuara bu sene de ilgi yoğundu. Fuarda birçok Türk firma da yer aldı. Firmalar, sektörün trendlerini belirleyen, dünyanın önemli ve büyük fuarlarından biri olan Cersaie’de son teknoloji ile üretilen ürünlerini sergiliyorlar.

Fuar 2 Ekim’e kadar ziyaret edilebilir. İtalya Fuarları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cersaie Fuarı, Cersaie Fuarı 2015, Cersaie Fuarı italya, Cersaie Fuarı italya 2015, Cersaie Fuarı seramik fuarı, İtalya, İtalya Fuar,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları