Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ceramitec fuarı 2012 başlıyor

01 Mart, 2012 | 18:37

Ceramitec fuarı 2012 başlıyor / Turizm Haberleri

Ceramitec fuarı 22-25 Mayıs tarihlerinde Almanya’nın Münih kentinde düzenlenecek.

2012 Ceramitec fuarı üç kolon üzerinde yükseliyor: Teknoloji, Yenilik ve Malzeme.

Bu başlıklar Ceramitec fuarında klasik seramikten hammaddeye, maden biliminden teknik seramiğe kadar sektörün her alanında yansıtılıyor.

Dünyanın lider seramik fuarı olan Ceramitec sektöre global çapta göz atmanızı sağlayacak. Tüm seramik endüstrisine tek bir çatı altında ulaşacağınız başka bir fuar bulunmamaktadır.

1979 yılından beri düzenlenen Ceramitec fuarı 2009 yılında 35 ülkeden 656 katılımcıyı ve 84 ülkeden yaklaşık 15000 profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya fuar, Almanya Münih, Ceramitec, Ceramitec 2009, Ceramitec 2012, Ceramitec fuarı, Ceramitec fuarı 2009, Ceramitec fuarı 2012, Münih fuar, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları