Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Central Park gölleri buz tuttu, turistlere gün doğdu

18 Şubat, 2015 | 07:55

amerika-turizm ABD’nin turizm şehri New York’un simgelerinden Central Park’ta göller buz tuttu. Muhteşem manzaraların yaşandığı park, turistlerin ve kent halkının ilgi odağı oldu.

Hava sıcaklığının gündüz -7 ila 10 derece arasında olduğu gece ise -17 dereceye kadar düştüğü kente, Central Park’taki göller buz tuttu. NationalTurk’ün haberine göre; Parkın güney tarafındaki Kaplumbağa Gölü’nün büyük kısmı donarken, parktaki diğer göllerinde buz tuttuğu gözlendi.

abd-new-york-central-park

Soğuk havaya rağmen parkı ziyaret eden New Yorklular ve turistlerin, kar yağışı ve soğuk havaya aldırış etmeden etrafı gezdikleri görüldü. Gölün yüzeyinde yiyecek arayan ördeklerin, parka gelenlerin attığı ekmeklerle beslendiği dikkati çekti.

central-park Parkın girişinde toplanan bir grup güvencinin ise yer altındaki metro ısıtma sisteminin bulunduğu asfalt üzerinde ısınmaya çalıştıkları görüldü. Kentin simge mekanlarından Bryant Park’taki fıskiyenin de donması ilginç görüntü oluşturdu. Turistler fıskiye önünde fotoğraf çektirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bryant Park, Bryant Park New York, Central Park, Central Park Amerika, Central Park göl, Central Park gölleri buz tuttu, central park şehir parkı, New York, New York amerika, New York göl, New York park, New York soğuk hava, New York turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları