Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı başladı

05 Mart, 2015 | 07:18

Dünyanın en önemli otomobil fuarları arasında gösterilen Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı, kapılarını açtı. Fuar, 15 Mart’a kadar gezilebilecek.

Palexpo Sergi ve Kongre Merkezinde bu yıl 85’incisi düzenlenen fuarda, birçok önemli marka, yeni modellerini sergiliyor.

Fuara 220’nin üzerinde otomobil firması 900 araçla katılıyor. Basın açılışı sırasında büyük ilgi gören fuarı, bu yıl 700 binin üzerinde kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Fuarda 2015 yılının en iyi otomobili 2015 Volkswagen Passat modeli seçildi. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı, Ferrari, Aston Martin, McLaren, Porsche gibi yüksek performanslı otomobillerin görücüye çıktığı bir fuar olarak biliniyor. Fuarda, Lamborghini, Lotus, Audi, BMW, Lexus, Mercedes gibi firmaların araçları da sergileniyor (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
araba fuarları, araba fuarları 2015, Cenevre, Cenevre fuar, Cenevre isviçre, Cenevre Otomobil Fuarı, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı, İsviçre fuar, Otomobil fuarı, Otomobil Fuarı 2015, Otomobil Fuarları, otomobil fuarları 2015, Palexpo, Palexpo cenevre, Volkswagen Passat, Volkswagen Passat cenevre,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları