Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cenevre Otomobil Fuarı’nın gözdeleri

01 Nisan, 2014 | 10:30

Maserati-GranTurismo-MC-Stradale Mart ayının başında 84. kez düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan otomobiller, değişik ve yeni tasarımları ile ilgi çekti.

İsviçre’de 84. kez kapılarına açan fuarda 2014 model otomobillerin yanı sıra markaların 2015 ya da daha sonraki yıllarda piyasaya sürmeyi planladığı otomobillerin prototipleri de yer aldı.

Bilim kurgu filmlerindeki uçan araçları andıran ve geleceğin çizgilerini taşıyan bu otomobiller, tasarımlarının yanında yeni motor teknolojileri ve bilgisayar sistemleri ile ilgi odağı oldu.

cenevre-otomobil-fuari

Fuarın en dikkat çeken otomobili Honda’nın 2015’te piyasaya sürmeyi planladığı FCEV modeli olmuştu. Yeni nesil Honda otomobillerinden FCEV’in en önemli özelliği yakıt hücresi teknolojisi. Honda FCEV, hidrojen ve oksijenin kimyasal reaksiyonu ille elektrik üreten, yakıt pillerine sahip motorla çalışıyor.

cenevre-otomobil-fuari-01

Cenevre’de görücüye çıkan İtalyanların ünlü markası Maseratti’nin yeni modeli Alfieri otomobilseverlerin beğenisine sunuldu. GranTurismo kadar sansasyon yaratması beklenen Alfieri, lüks otomobil tutkunlarına, gelecekte İtalyan otomobillerinin nasıl evrim geçireceği hakkında fikir verdi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cenevre, Cenevre Otomobil Fuarı, Cenevre Otomobil Fuarı isviçre, GranTurismo, GranTurismo italya, GranTurismo modeli, Honda, Honda araçları, Honda modelleri, Honda otomobilleri, İsviçre, İsviçre fuar, İsviçre otomobil fuarı, Otomobil fuarı, Otomobil Fuarları, otomobil fuarları 2014, Otomobil Fuarları turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları