Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

CeMAT Fuarı kilit pazarları bir araya getirecek

24 Şubat, 2014 | 09:38

cemat-fuar-almanya İntralojistik endüstrisi ile şirketlerin global pazar ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayan, kilit pazarlarda önde gelen ticaret platformu CeMAT Fuarı’nda tek çatıda toplanacak.

Dünyanın en büyük ve önemli intralojistik ticari fuarı 140 bin metrekarelik alanda 1100’ü aşkın katılımcı son teknolojilerini sunacak. 19-23 Mayıs tarihleri arasında Hannover’de düzenlenecek fuarda, Taşıma&Kaldırma, Depolama&Yükleme, Toplama&Paketleme, Lojistik IT ve Yönetim&Hizmet gruplarına ayrılacak fuarda oluşturulacak özel sergi alanında ilk defa tüm lojistik zinciri bir arada sunulacak.

Fuar öncesi Hannover FairsTurkey Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Alexander Kühnel‘in moderatörlüğünde Deutsche Messe AG Kıdemli Başkan Yardımcısı Wolfgang Pech’in konuşmacı olarak katılacağı basın toplantısında Türk medyası ile bir araya gelecek.

ALMANYA FUARLARI İÇİN TIKLAYIN

Fabrika içi depolama, taşıma, raf sistemleri ve enerjinin fabrika içi dağıtımı konusunda dünyanın en önemli fuarı olan CEMAT’a Türk yatırımcılar da yoğun katılım gösteriyor. Sektörün talepleri doğrultusunda 3 yılda bir yapılan fuar artık 2 yılda bir düzenlenecek.

Deutsche Messe AG Kıdemli Başkan Yardımcısı Wolfgang Pech Türkiye’deki basın mensupları ile 27 Şubat 2014 Perşembe Ritz Carlton Otel’de bir araya gelecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
CeMAT Fuarı, CeMAT Fuarı 2014, CeMAT Fuarı Almanya, CeMAT Fuarı Hannover, Deutsche Messe AG, Hannover, Hannover Almanya, Hannover FairsTurkey Fuarcılık, Hannover fuar,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları