Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cem Yılmaz ‘dan şaşırtıcı Sidney Yorumları

26 Kasım, 2013 | 16:36

Cem-Yilmaz

Ünlü komedyen Sidney tweetleriyle güldürdü.

Cem Yılmaz Russell Crowe ‘un davetlisi olarak gittiği Sidney ‘de hayranlarını habersiz bırakmadı. NationalTurk ‘un haberine göre, Avustralyalı ünlü aktör Russell Crowe ‘unGelibolu ile ilgili çekeceği filmde yer alacak olan ünlü komedyen Cem Yılmaz, haftasonu Sidney turuna başladı. Pazar günü Sydney ‘de çektiği fotoğrafları takipçileriyle paylaşan Cem Yılmaz yaptığı yorumlarla takipçilerini güldürdü.

Avustralya Sydney ‘de olan Cem Yılmaz, Sydney Opera House ve Sydney ‘de yer alan parklardan birinde çektiği fotoğrafları yayınlayarak enteresan yorumlarda bulundu.

Sidney ‘de takipçilerini bilgilendiren Cem Yılmaz ‘ın tweetleri şöyle,

Cem-Yilmaz-Sidney-Tweets Cem-Yilmaz-Tweet Cem-Yilmaz-Tweet-Sidney-Opera-House

Yaz aylarına giren Avustralya’nın Sydney şehrinde de hava durumu giderek artken Cem Yılmaz, Sydney ‘de yaşamın tadını çıkararak tur ve gezilerine tam gaz devam etmekte. Parkları, doğası, eşsiz plajları, sadece Avustralya ‘da yaşayan hayvanları, sıcak kanlı insanları ve çeşitli alternatifleriyle Sydney Cem Yılmaz ‘ı da etkilemiş gibi.

Aralıkta ayında çekimlerine başlanacak filmin yapımcılığını üstlenen oskar ödüllü aktör Russell Crowe, filmde dünyaca ünlü Avustralyalı aktör ve aktrislerle birlikte, Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Mert Fırat gibi Türk sinemasından ünlü isimleriyle de çalışacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avsutralyalı Ünlü Aktör Russell Crowe, Avustralya Şehirleri, Avustralya Turu, Cem Yılmaz, Cem Yılmaz Sidney, Oscar ödüllü aktör Russell Crowe, Russell Crowe, Russell Crowe Çanakkale, Sidney Opera Binası, Sidney Yaşam, Sydney Gezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları