Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

CeBIT 2012 açıldı

06 Mart, 2012 | 09:28

Dünyanın en büyük yüksek teknoloji fuarı CeBIT 2012 açıldı.

Dünyanın en büyük yüksek teknoloji fuarı CeBIT 2012, Alman şansölyesi Angela Merkel, Brezilya Devlet Başkanı Dilma Rouseff ve Google’ın CEO’su Eric Schmidt’in katıldığı törenle açıldı.

Hannover Kongre Merkezi ‘nde gerçekleşen törende, Uluslararası Uzay İstasyonu’ndaki Columbus bilim modülünde görevli Hollandalı astronot Andrfe Kuipers’le video bağlantısı kuruldu.

CeBIT 2012, 10 Mart’a kadar ziyarete açık olacak. 70 ülkeden 4 binden fazla firmanın katıldığı fuara 339 binden fazla ziyaretçi bekleniyor.

Bu seneki partner ülkesi Brezilya olan fuarın ana teması ”Güveni yönetmek” olarak belirlendi. Fuarda başlıca konular da bilgisayar teknolojisinin geleceği olarak görülen ”bulut bilişim” sistemleri ile güvenlik kaygıları.

CeBIT 2012 açılışında protesto gösterileri

CeBIT’in açılış töreninin yapıldığı Hannover Kongre Merkezi önünde toplanan bir grup gösterici, Brezilya’nın çıkardığı yeni orman yasasını, yerli halkların geleceğini tehdit ettiği gerekçesiyle protesto etti. Göstericiler, Brezilya Devlet Başkanı Dilma Rouseff’ten yasayı veto etmesini istediler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya Devlet Başkanı Dilma Rouseff, CeBIT, cebit 2012, CeBIT 2012 açıldı, CeBIT 2012 açılışı, CeBIT 2012 başladı, CeBIT 2012 Fuarı, CeBIT'in açılış töreni, Hannover Kongre Merkezi, Uluslararası Uzay İstasyonu, yüksek teknoloji fuarı, yüksek teknoloji fuarı CeBIT,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları